#1 2013-05-22 13:08:49

parny
Endora uživatel
Registrován: 2011-02-24
Příspěvky: 6

Wordpress-nejde přihlášení

Mám na Endora účtu Wordpress a nejde se mi do něj přihlásit, viz hláška. Jakou administraci se tím myslí, účtu na Endora či Wordpress, co kterého se nemohu dostat?
A je tu někde vyhledávací služba pro podporu? Je tu Hledat, ale tam to najít spíše nic neumí.
P.P.

403 - Přístup odepřen
Z důvodu opakujících se problémů s napadáním hostovaných aplikací došlo k zablokování odesílání POST požadavků ze zahraničí.
Tuto funkci si může vlastník webu vypnout ve své administraci.

Offline

#2 2013-05-22 13:14:20

Trade
Endora rádce
Místo: Česká republika
Registrován: 2013-01-22
Příspěvky: 3,596
Web

Re: Wordpress-nejde přihlášení

Na které doméně se Vám nelze přihlásit do administrace?


Kontaktujte nás | FAQ
Email: fk@endora.cz

Offline

#3 2013-05-22 13:45:32

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Wordpress-nejde přihlášení

parny napsal:

... k zablokování odesílání POST požadavků ze zahraničí.
Tuto funkci si může vlastník webu vypnout ve své administraci.

Funkci vypnete v administračním rozhraní Endora, Přehled domén -> domena.tdl -> odtrhnout Zakázat POST požadavky na tuto doménu ze zahraničí


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#4 2013-05-22 14:35:40

parny
Endora uživatel
Registrován: 2011-02-24
Příspěvky: 6

Re: Wordpress-nejde přihlášení

Trade napsal:

Na které doméně se Vám nelze přihlásit do administrace?

na parny.tode.cz.

Offline

#5 2013-05-22 14:36:28

Trade
Endora rádce
Místo: Česká republika
Registrován: 2013-01-22
Příspěvky: 3,596
Web

Re: Wordpress-nejde přihlášení

Vypněte si funkci POST požadavků ze zahraničí, jak Vám psal kolega výše. Potom byste se měl v pořádku přihlásit.


Kontaktujte nás | FAQ
Email: fk@endora.cz

Offline

#6 2013-05-22 14:45:48

parny
Endora uživatel
Registrován: 2011-02-24
Příspěvky: 6

Re: Wordpress-nejde přihlášení

Trade napsal:

Vypněte si funkci POST požadavků ze zahraničí, jak Vám psal kolega výše. Potom byste se měl v pořádku přihlásit.

Já právě psal, že nevím kde, zda je to v nastavení účtu Endora či ve Wordpress, do kterého se nemohu dostat, v wp-config.php to není, tedy podle toho výše je to asi v Endora, ale kde?
A psal jsem, že jsem nenašel v Endora nějakou vyhledávací službu, která by mě to našla, v nabídce Hledat je zadání pouze klíčového slova, dám POST a najde mě to pouze můj příspěvek.

Offline

#7 2013-05-22 14:47:32

Trade
Endora rádce
Místo: Česká republika
Registrován: 2013-01-22
Příspěvky: 3,596
Web

Re: Wordpress-nejde přihlášení

Po přihlášení do webadminu (Endora.cz) si v Přehledu domén zvolte doménu parny.tode.cz a zobrazí se Vám přehled domény a statistiky o prostoru.
Sjeďte dolu a tam uvidíte POST požadavky ze zahraničí - odškrtněte možnost  Zakázat POST požadavky na tuto doménu ze zahraničí a klikněte na uložit.


Kontaktujte nás | FAQ
Email: fk@endora.cz

Offline

#8 2013-05-22 15:08:40

parny
Endora uživatel
Registrován: 2011-02-24
Příspěvky: 6

Re: Wordpress-nejde přihlášení

Trade napsal:

Po přihlášení do webadminu (Endora.cz) si v Přehledu domén zvolte doménu parny.tode.cz a zobrazí se Vám přehled domény a statistiky o prostoru.
Sjeďte dolu a tam uvidíte POST požadavky ze zahraničí - odškrtněte možnost  Zakázat POST požadavky na tuto doménu ze zahraničí a klikněte na uložit.

Ano, již jsem našel pomocí Google i upozornění ze 4.3.2013. Ale tam se to nedoporučuje a odkazuje na podporu.
A problém je, že Google neprohledá uzavřenou podporu a vnitřní vyhledávací služba mi to také nenajde, tedy stále netuším, proč při přihlášení z českého interentu do hostovaného Wordpress musím si vždy povolit nebezpečný přístup ze zahraničí. Ale nemusím vědět vše.
A také pořád netuším, proč mě nefunguje ta vyhledávací služba, tedy že jsem si to mohl najít sám.
P.P:

Offline

#9 2013-05-22 15:16:48

Trade
Endora rádce
Místo: Česká republika
Registrován: 2013-01-22
Příspěvky: 3,596
Web

Re: Wordpress-nejde přihlášení

Co máte na mysli tou "vyhledávací službou"? Pokud myslíte http://podpora.endora.cz/search.php, tak to funguje.


Kontaktujte nás | FAQ
Email: fk@endora.cz

Offline

#10 2013-05-22 15:41:25

parny
Endora uživatel
Registrován: 2011-02-24
Příspěvky: 6

Re: Wordpress-nejde přihlášení

Trade napsal:

Co máte na mysli tou "vyhledávací službou"? Pokud myslíte http://podpora.endora.cz/search.php, tak to funguje.

Aha, ono naskočí     Fórum      » Hledání      » S příspěvky s klíčovými slovy 'post'
a nikde není nějak označeno nebo zvýrazněno, že se to týká Zaslaná. A teprve když se klikne na Zaslaná, tak se objeví     
Fórum     » Hledání     » Zaslaná.
Ano, chodí to, mě zmátla ta první hláška, kde by mělo být Zaslaná.

Akorát mě to stále na podpoře nenašlo odpověď na to upozornění ze 4.3.2013, proč musím zapnout nebezpečný POST za zahraničí , když jedu Wordpress z Česka.

Offline

#11 2013-05-22 16:11:18

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Wordpress-nejde přihlášení

Pod pojmem Zaslaná rozumějte Vaše příspěvky.
Pokud se připojujete z ČR (SR) pak je POST pro tyto IP povolen. Je také možné, že máte nastavenu blokaci IP adres ve Vašem .htaccess.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK