#1 2013-04-13 19:31:32

czechstrike.eu
Člen
Registrován: 2013-04-13
Příspěvky: 1

Re: Nahlášení "kopíráků"

Zdravím, mám tu problém s webem http://www.mcplay4free.9e.cz/. Jelikož mi kopírují na webu headerem název, možná mi toho kopírují víc opravdu nevím ale chci tento web nahlásit a nevím kde. Buď upozornit ať si header změní nebo odstavit web. Jelikož jméno czechstrike patří mě nejsem rád když toto jméno někdo bez mého souhlasu používá. Všem za rady děkuji.

Offline

#2 2013-04-13 21:05:31

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Nahlášení "kopíráků"

Nechci Vás zklamat, ale s Vaší žádostí pravděpodobně nikde neuspějete.

Pokud by jste chtěl uplatnit práva na kopírování přezdívky, musel by jste ji mít zaregistrovanou a musela by se na ni vztahovat ochrana.
Jediné co můžete je požádat majitele webu aby uvedený název opravil (odstranil, upravil, ...).


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#3 2013-04-17 11:12:53

VaclavMacurek
Člen
Registrován: 2009-12-09
Příspěvky: 124

Re: Nahlášení "kopíráků"

kksmirice napsal:

Pokud byste chtěl uplatnit práva na kopírování přezdívky, musel by jste ji mít zaregistrovanou a musela by se na ni vztahovat ochrana.

Mnohdy je ale ochrana vztažená jen na určitou grafickou podobu. A tak použití v jiné grafické podobě je možné - ale nejsem si jist. Asi nezbývá než se zbláznit z studia autorského zákona.

:arrow:
V obci Rataje nad Sázavou je čerpací stanice, která je natřená na modro - a jedna síť čerpacích stanic se kvůli tomu s jejími majiteli soudila. Majitelé té čerpací stanice v Ratajích vyhráli proto, že byla použita výhradně modrá barva a nikoliv i orámování názvu čerpací stanice.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK