#1 2013-04-09 02:22:25

lenkava
Člen
Registrován: 2013-04-09
Příspěvky: 3

Re: wordpress na subdoméně

Dobrý den,
snažím se nahrát a zprovoznit subdoménu s wordpressem blog.kurzy-zdrave-vyzivy.cz (na webu je joomla), ale stále je něco špatně. Prohledala jsem fórum a našla postup - stáhnout balíček wordpress, rozbalit, nahrát do adresáře /sub/blog, potom vytvořit databázi a dál. Wordpress jsem tam nahrála, databázi vytvořila (i když vůbec netuším, jestli správně, protože "databáze" mi nic neříká), ale na stránce je stále 404 - Stránka nebyla nalezena. Nevím co dělat dál nebo jestli jsem někde udělala chybu.
Prosím, poraďte - jak nainstalovat a zprovoznit subdoménu s wordpressem?

Offline

#2 2013-04-09 06:55:07

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: wordpress na subdoméně

Máte špatně založenou subdoménu. Složka SUB se vytváří (podle Vašeho nastavení) automaticky a je v adresářové struktuře na stejné úrovni jako je složka WEB.
Žádným vytvořeným uživatelem FTP se do subdomény nedostanete. Založil jsem Vám nového uživatele (bez číslovky na konci), který má přístup ke všem Vašim doménám - změňte si jeho heslo.

Na FTP překopírujte složku (včetně obsahu) kurzy-zdrave-vyzivy.cz/web/sub/ do adresáře kurzy-zdrave-vyzivy.cz/sub/. Tím dojde k vytvoření subdomény podle Vašeho nastavení.

Instalaci WordPress pak spustíte blog.kurzy-zdrave-vyzivy.cz. Nyní máte Wordpress připraven k instalaci na adrese kurzy-zdrave-vyzivy.cz/sub/blog - což není dle Vašeho přání.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK