#1 2013-03-10 00:47:26

skautkos
Endora uživatel
Registrován: 2011-03-18
Příspěvky: 4

Re: Nezobrazení pokynů k platbě při přechodu na program PLUS

Při objednávce přechodu na program PLUS na domeně skaut-kostelec.cz se objeví odkaz "Pokyny k platbě naleznete zde", ale odkaz je nasměrován zpět na základní  přehled domén. Tam jen najdu objednávky ve Fakturace, ale tam také není žádný aktivní odkaz na získání podkladů pro platbu nebo mostík na platbu kartou. Tam je jen přehled plateb, ale tam pochopitelně ještě nic dojít nemohlo. Zkoušeno i opakovaně Mozila o IE. Co dál ? Předem dík za info

Offline

#2 2013-03-10 12:08:12

Trade
Endora rádce
Místo: Česká republika
Registrován: 2013-01-22
Příspěvky: 3,596
Web

Re: Nezobrazení pokynů k platbě při přechodu na program PLUS

Podíval jste se do emailu? Po objednání programu PLUS by Vám měli přijít také do emailu informace k zaplacení.


Kontaktujte nás | FAQ
Email: fk@endora.cz

Offline

#3 2013-03-10 14:34:39

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Nezobrazení pokynů k platbě při přechodu na program PLUS

Zrejme to bude tým že ste vytvorili objednávku až 3x a tým sa objednávky medzi sebou bijú. Odporúčam objednávky vo webadmin.endora.cz v časti Fakturace vymazať a objednávku vytvoriť nanovo.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#4 2013-03-11 14:11:17

skautkos
Endora uživatel
Registrován: 2011-03-18
Příspěvky: 4

Re: Nezobrazení pokynů k platbě při přechodu na program PLUS

Na mail jsem šel jako první a prošel i spam atd. I do dspolehlivých odesilatelů jsem andoru dal a nic :-)
Akci jsem i opakoval. Nicméně teď už nerorazí na mail ani mail s bezpečnostním požadavkem na potvrzení změny kontaktního mailu. Pes je zakopán asi v komunikaci, ale s tím už z mé strany nic nenadělám

Offline

#5 2013-03-12 13:34:24

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Nezobrazení pokynů k platbě při přechodu na program PLUS

Napíšte na <!-- e --><a href="mailto:info@endora.cz">info@endora.cz</a><!-- e --> a rozpíšte svoj problém. Admin sa na to pozrie.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK