#1 2013-03-03 14:21:26

Shyinea
Člen
Registrován: 2013-01-20
Příspěvky: 7

Re: Phpbb - nelze se připojit k databázi

Při instalaci PhpBB mi to píše:
Access denied for user 'shyinea'@'88.86.12%' to database 'shyinea'
Myslím si, že problémem bude založení databáze. Založila jsem si totiž MojeID a pak jsem ho musela zrušit (z osobních důvodů) a nyní mi nejde se přihlásit do webadminu, jelikož mi to hlásí, že je můj účet spárován s mojeID a že se mám přihlásit odtud. Samozřejmě, že u mojeID se mi zobrazuje Špatné uživatelské jméno, takže nejsem schopna se vůbec do administrace přihlásit a znovu si mojeID dělat nechci. Není nějaká cesta, jak se přihlásit bez MojeID a vyřešit tak problém s forem?

Děkuju.

Offline

#2 2013-03-03 14:26:56

Trade
Endora rádce
Místo: Česká republika
Registrován: 2013-01-22
Příspěvky: 3,596
Web

Re: Phpbb - nelze se připojit k databázi

Hned na hlavní stránce dole máte možnost Vstup do administrace, kde můžete vybrat normální přihlášení a přihlášení přes mojeID.
Doporučuji Vám založit si novou databázi ve webadministraci- Databáze- RYCHLÉ ZALOŽENÍ DATABÁZE A UŽIVATELE a přímo z tohoto napsat údaje k databázi v phpBB instalaci.
MojeID s tímto problémem nemá co dělat.


Kontaktujte nás | FAQ
Email: fk@endora.cz

Offline

#3 2013-03-03 14:29:14

Shyinea
Člen
Registrován: 2013-01-20
Příspěvky: 7

Re: Phpbb - nelze se připojit k databázi

Děkuji za odpověď,
ale webadmin mi NEDOVOLÍ se přihlásit normálním způsobem, opakovaně mi to hlásí, že můj účet je již spárován s mojeID a že se mám přihlásit odtud. Vážně nejsem schopna se přihlásit. Nejde nějak zrušit, aby mi to Endora hlásila, i když mám MojeID zneaktivněné?

Offline

#4 2013-03-03 14:55:11

Trade
Endora rádce
Místo: Česká republika
Registrován: 2013-01-22
Příspěvky: 3,596
Web

Re: Phpbb - nelze se připojit k databázi

Pokud máte účet spárován s mojeID, tak se musíte přihlásit přes tuto možnost. Odpárovat účet od mojeID u Endora.cz lze jen ve Vaši webadministraci.
Pro odpárování si napište na <!-- e --><a href="mailto:info@endora.cz">info@endora.cz</a><!-- e -->


Kontaktujte nás | FAQ
Email: fk@endora.cz

Offline

#5 2013-03-03 14:57:25

Shyinea
Člen
Registrován: 2013-01-20
Příspěvky: 7

Re: Phpbb - nelze se připojit k databázi

No jo, ale já si mojeID zrušila a teď se přes ně přihlásit nemůžu. Co s tím mám dělat? Nové si dělat rozhodně nechci.

Offline

#6 2013-03-03 16:00:33

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Phpbb - nelze se připojit k databázi

Na Vašem účtu nemáte žádný placený program. Zrušením mojeID a jeho odpárováním budou všechny Vaše domény převedeny do varianty Lite.

Pokud chcete odpárovat mojeID napište na <!-- e --><a href="mailto:info@endora.cz">info@endora.cz</a><!-- e --> z kontaktního e-mailu uvedeném při registraci účtu a požádejte o odpárování.

Konfigurační soubor v phpBB jsem Vám upravil. Fórum máte funkční.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK