#1 2013-01-21 11:12:58

mirco
Endora uživatel
Registrován: 2011-04-23
Příspěvky: 28

Re: Mojeid - jediná možnost přihlášení?

Dobrý den,
pátrám a pátrám, ale zatím neúspěšně. Všude říkáte, že free účty nespojené s mojeid se jenom přesunou do light verze a pojedou dál. Ale v administraci se píše:

2) mojeID bude od 1. 2. 2013 jedinou možností přihlášení pro účty, které mají pouze free programy

Co přesně to znamená? To jako že pokud si mojeid nezaložím, už se ke svojí stránce nedostanu? Nebo se to týká jenom nově zakládaných účtů? Prosil bych o jednoznačné vysvětlení.
Díky.

P.S.: Svoje osobní údaje zásadně nedávám nikomu, koho neznám osobně, takže ani vám. Skoro mám chuť si na protest zaregistrovat mojeid na vymyšlené jméno a anonymní SIMku - tak to teď budou dělat i spammeři, takže jste si vůbec nepomohli. Být to na mně, nechal bych free program beze změny, jenom bych omezil mail() na dejme tomu jedno použití denně (to by aspoň tolik nevadilo poctivým uživatelům) a bylo by vyřešeno. Ale na mně to není, takže to buď vydržím bez mailů nebo půjdu o server dál.

Offline

#2 2013-01-21 16:16:26

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: Mojeid - jediná možnost přihlášení?

Bude mozne prihlaseni pres heslo.

Offline

#3 2013-01-21 16:28:31

mirco
Endora uživatel
Registrován: 2011-04-23
Příspěvky: 28

Re: Mojeid - jediná možnost přihlášení?

Díky, už jsem se bál, že to tu budu muset zabalit.

Offline

#4 2013-01-22 23:05:14

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Mojeid - jediná možnost přihlášení?

Keď objednávate v internetovom obchode tak tiež musíte prv poznať vlastníka osobne? Či si objednávku dáte zaslať na anonymnú adresu? Podľa mňa divný prístup, ale neberiem vám ho a držím palce že ste sa nerozhodli registrovať na žiadnej zo sociálnych sieti wink


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#5 2013-01-23 12:14:48

mirco
Endora uživatel
Registrován: 2011-04-23
Příspěvky: 28

Re: Mojeid - jediná možnost přihlášení?

Zvláštní, jak hned implicitně předpokládáte, že každý uživatel Endory nakupuje přes internet, vyžívá se v sociálních sítích a podobně. Jsou i lidi, co to nepotřebují - třeba já. A až to jednou potřebovat budu, zaregistruju se tam dobrovolně a ne proto, že mi někdo někde zničehonic změní podmínky.

Ale hlavní otázka tohohle vlákna už byla zodpovězena a nechci zakládat další diskusi na téma pro a proti nového systému, takže - howgh.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK