#1 2013-01-17 13:44:40

zoltan
Endora uživatel
Registrován: 2011-08-16
Příspěvky: 25

Re: Zmena DNS na Forpsi problém

Zaregistroval som si domenu na forpsi, konkrétne jgsecurity.de, všetko som spravil ako predtým (už mám pár domén cez forpsi s hostingom u Vás). Dal som požiadavku na zmenu DNS a problém, že vraj zlé zanesienie domény. Z forpsi mi odpísaly že je problém na endore. Tu je konkrétna požiadavka z forpsi:

> Dobré dopoledne,
>
> obdrželi jsme objednávku na změnu DNS serverů k doméně jgsecurity.de. Doména však není správně na nových DNS serverech zanesena, a proto nám změna v registru neprochází. Níže Vám zasílám link, na kterém si ověřte správnost zanesení, odstraňte všechny nedostatky a jakmile bude výsledek zanesení úspěšný, napište mi zpět.
>
> http://www.denic.de/hintergrund/nast.html
>
> S pozdravem

V tomto linku je toto:

Geprüfte Domain :     jgsecurity.de
Ergebnis :     Prüfung fehlgeschlagen.
Nameserver     IPs
ns.forpsi.it    
ns.forpsi.cz    
ns.forpsi.net    
Meldungen:
Severity     Code     Message / Parameters
Error     902     Timeout (target)

    128.194.forpsi.net/81.2.194.128:53

Ďalší e-mail od forpsi:

Dobré dopoledne,

objednal jste si ze svého účtu objednávku na změnu DNS serverů k doméně jgsecurity.de a to na tyto nové:

ns.endora.cz
ns.endoraland.com

Zanesení domény na tyto nové DNS servery musí provést přímo majitel či správce těchto nových DNS serverů. Toto nejsme schopni zařídit my. My dokážeme zanést doménu pouze na naše DNS servery FORPSI.

Předejte tedy správci nových DNS ten link, co jsem Vám poslala, ať ověří správnost zanesení domény a jakmile to bude v pořádku, napište mi zpět.

S pozdravem

Tak prosím o nápravu, ja sa až tak dobre nevyznám v tých dns, neviem či som ja nespravil chybu, ale postupoval som presne ako doteraz a bolo zatiaľ všetko O.K.

S pozdravom
Pavol

Offline

#2 2013-01-17 13:51:01

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Zmena DNS na Forpsi problém

DNS servery musíte zmeniť u svojho registrátora domény - s týmto vám žiaľ nedokážem pomôcť, obráťte sa na svojho registrátora domény jgsecurity.de - doména by mala byť zanesená keďže už k nej máte aktívny webhosting.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2013-01-17 21:39:18

zoltan
Endora uživatel
Registrován: 2011-08-16
Příspěvky: 25

Re: Zmena DNS na Forpsi problém

Toto je odpoved z Forpsi.

Dobré odpoledne,

ano, změnu DNS serverů můžeme provést pouze my, protože je doména u nás registrována, ale správné zanesení domény musí provést výhradně správce nových DNS. Stále nám změna neprochází. Níže Vám posílám chybu, kterou nám systém hlásí. Prosím, předejte tuto chybu správci nových DNS serverů:

"Ergebnis:

    Can not update domain 'jgsecurity.de'.
    Das Update der Domain jgsecurity.de ist mit einem Registry-Fehler fehlgeschlagen.
    WARNING: [error] Nameserver error (ERROR: 116 SOA record response must be authoritative (resolver, answer) ([/10.121.46.9|/2001:608:6:7:5:0:0:11]=>ns.mitoncz.com/87.236.194.62:53 (UDP, PROTOCOL_EXPLICITLY_CHOSEN, Timeout: 3s, Retry: 1 x 0s, unsecure, ignoreTC), [/10.121.46.9|/2001:608:6:7:5:0:0:11]=>ns.mitoncz.com/87.236.194.62:53 (UDP, PROTOCOL_EXPLICITLY_CHOSEN, Timeout: 3s, Retry: 1 x 0s, unsecure, ignoreTC): <No records>))
"

S pozdravem

Offline

#4 2013-01-18 01:37:30

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Zmena DNS na Forpsi problém

Napíšte na <!-- e --><a href="mailto:info@endora.cz">info@endora.cz</a><!-- e --> a admin sa na to pozrie.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#5 2013-01-19 18:31:49

zoltan
Endora uživatel
Registrován: 2011-08-16
Příspěvky: 25

Re: Zmena DNS na Forpsi problém

Problém vyriešený, ďakujem.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK