#1 2012-12-17 16:44:12

fcbayern.cz
Člen
Registrován: 2011-12-17
Příspěvky: 18
Web

Re: Nefunkčnost po aktualizaci na ver. 3.5

Zdravím, po aktualizaci Wordpressu na verzi 3.5 se naše stránky fcbayern.cz potýká s problémy. Když chceme do článku vložit hypertextový odkaz, tak se neotevře daná nabídka. To samé v administraci widgetu, kdy nelze danou kategorii ani roz-kliknout, aby byla editovaná.

Setkal se s tím již někdo a ví jak na to? Děkuji!

Offline

#2 2012-12-18 16:39:49

jandrabek
Člen
Registrován: 2012-12-18
Příspěvky: 3

Re: Nefunkčnost po aktualizaci na ver. 3.5

Přímo s tímhle jsem se nesetkal, ale měl jsem drobné problémy po aktualizaci na nejnovější verzi. Doporučuji překontrolovat aktuálnost pluginů a především šablon. Hlavně kompatibilitu s poslední verzí Wordpressu.

Offline

#3 2012-12-20 04:56:44

fcbayern.cz
Člen
Registrován: 2011-12-17
Příspěvky: 18
Web

Re: Nefunkčnost po aktualizaci na ver. 3.5

jandrabek napsal:

Přímo s tímhle jsem se nesetkal, ale měl jsem drobné problémy po aktualizaci na nejnovější verzi. Doporučuji překontrolovat aktuálnost pluginů a především šablon. Hlavně kompatibilitu s poslední verzí Wordpressu.

Máte pravdu, jedná se o chybu na straně dodavatele šablony. Dost lidí se totiž potýká se stejným problémem

Offline

#4 2012-12-22 17:39:03

Godness
Člen
Registrován: 2012-11-01
Příspěvky: 4

Re: Nefunkčnost po aktualizaci na ver. 3.5

Mě po aktualizaci nejdou nahrát do článků žádné obrázky.

Offline

#5 2013-01-13 02:59:11

ypres
Endora uživatel
Místo: Pardubice
Registrován: 2011-01-08
Příspěvky: 64
Web

Re: Nefunkčnost po aktualizaci na ver. 3.5

mě to teď hodinu házelo bílou stránku s oznámením
"Web je dočasně nedostupný kvůli plánované údržbě. Zkuste to prosím za chvíli znovu."

docela mne to vystrašilo protože netuším kde mám hledat zálohy a nepustilo mne to ani na web samotný ani do administrace...

Offline

#6 2013-01-13 03:03:16

ypres
Endora uživatel
Místo: Pardubice
Registrován: 2011-01-08
Příspěvky: 64
Web

Re: Nefunkčnost po aktualizaci na ver. 3.5

no a ještě mám jednu věc a nevím jestli to souvisí s tou aktualizací nebo ne (nejsem si jist kdy se mi to začalo objevovat, jestli před nebo po instalaci nějakého pluginu nebo té aktualizace nebo zničehonic). No nic mi to nedělá, jenom mne to dycky vyleká, že když něco udělám v administraci, tak se mi nahoře objeví to dole v rámečku. může mi někdo kdo tomu rozumí říct jestli mám problém nebo ne? na mne to totiž mluví "jazykem cizích ras"
dík

Warning: Invalid callback deprecatedSL::catchErrorWarningNotice, class 'deprecatedSL' not found in /home/users/ypres/stanislavkolarik.cz/web/wp-admin/includes/class-wp-upgrader.php on line 1359 Warning: Invalid callback deprecatedSL::catchErrorWarningNotice, class 'deprecatedSL' not found in /home/users/ypres/stanislavkolarik.cz/web/wp-admin/includes/class-wp-upgrader.php on line 1359 Warning: Invalid callback deprecatedSL::catchErrorWarningNotice, class 'deprecatedSL' not found in /home/users/ypres/stanislavkolarik.cz/web/wp-admin/includes/class-wp-upgrader.php on line 1394 Warning: Invalid callback deprecatedSL::catchErrorWarningNotice, class 'deprecatedSL' not found in /home/users/ypres/stanislavkolarik.cz/web/wp-admin/includes/class-wp-upgrader.php on line 1394

The update process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.

Enabling Maintenance mode…

Offline

#7 2013-01-13 11:02:28

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Nefunkčnost po aktualizaci na ver. 3.5

Chyba píše že nemôže nájsť potrebné triedy ktoré systém volá v súbore /home/users/ypres/stanislavkolarik.cz/web/wp-admin/includes/class-wp-upgrader.php


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#8 2013-01-13 13:03:56

ypres
Endora uživatel
Místo: Pardubice
Registrován: 2011-01-08
Příspěvky: 64
Web

Re: Nefunkčnost po aktualizaci na ver. 3.5

děkuju, ale to mi moc nepomohlo. mám se snažit o nějakou opravu (jak) nebo to nechat koňovi?

Offline

#9 2013-01-13 13:49:39

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Nefunkčnost po aktualizaci na ver. 3.5

Skúste ten súbor nahradiť novým súborom priamo z inštalačného balíku najnovšej verzie WP stiahnutej z oficiálnej stránky <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.wordpress.org">www.wordpress.org</a><!-- w -->


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK