#1 2012-12-11 14:46:07

pr-odkazy.cz
Člen
Registrován: 2012-12-11
Příspěvky: 2

Re: Přesměrování mailu na google accounts

Dobrý den,

zařídil jsem si u Vás web pr-odkazy.cz, rád bych vytvořil email <!-- e --><a href="mailto:info@pr-odkazy.cz">info@pr-odkazy.cz</a><!-- e -->, ale nedaří se mi autorizovat svůj web pro google... Potřeboval bych od někoho výrazně trpělivějšího než jsem já poradit jak to mám udělat, každý ze 3 způsobů jsou pro mě jako oprava apolla. Může někdo krok po kroku? Moc děkuji

Offline

#2 2012-12-11 17:37:00

ruberninja1
Endora uživatel
Registrován: 2012-12-01
Příspěvky: 416

Re: Přesměrování mailu na google accounts

Někam do <head> dát tento kod

echo '<meta name="google-site-verification" content="Ls3Q19VR7DXYM4mpUV3aOj-9lvKLeu4MtyG5BIHhhro" />';

Samozdřejmě pokud máte stejný kod
Myslim, že je pro ověření je tam zpusob pro text, který se dá někam pod <head> jak už jsem psal

Offline

#3 2013-01-09 23:00:44

pr-odkazy.cz
Člen
Registrován: 2012-12-11
Příspěvky: 2

Re: Přesměrování mailu na google accounts

ruberninja1 napsal:

Někam do <head> dát tento kod

echo '<meta name="google-site-verification" content="Ls3Q19VR7DXYM4mpUV3aOj-9lvKLeu4MtyG5BIHhhro" />';

Samozdřejmě pokud máte stejný kod
Myslim, že je pro ověření je tam zpusob pro text, který se dá někam pod <head> jak už jsem psal

Děkuji za odpověď, ale vůbec mi nepomohla. To, co jste mi napsal se píše i na google apps, takže si odpovím sám...

Kod na stránky jsem vložil následujícím způsobem.

1) vstup do administrace své stránky
2) v levém menu záložka VZHLED
3) v záložce VZHLED složka EDITOR
4) v pravém horním rohu musí být zvolena šablona, která je aktivní, kterou používáte
5) v právem sloupcovém menu jsem zvolil ZÁHLAVÍ (header.php)
6) asi na 9 řádku jsem objevil značku <head profile atd., pod tuto značku jsem do nového řádku vložil svůj kód
<meta name="google-site-verification" content="pZ_co****************Yzxl039S0VUYXn6tmPo" />
7) a světe div se, vše funguje.... ještě malá kontola...
8) v Mozille Firefox jsem si najel na titulní stránku svého webu a CTRL + U - zobrazení zdrojového kodu stránek, kde verifikační kod googlu je na 4 řádku.

Děkuji za pomoc...škoda jen, že od roku 2013 je google apps za 40 EUR ročně, mohl jsem ušetřit litr.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK