#1 2012-12-22 17:36:36

karlos99
Člen
Místo: Paršovice
Registrován: 2012-10-27
Příspěvky: 187
Web

Re: podtržení + uložení + galerie obrázků

Zdravím,

mám dva problémy s mapou stránek na lucerně http://www.lucerna.g6.cz/?page_id=572
Za prvé, po přidání odkazů na články v dalších rubrikách už nelze uložit.
Za druhé, při podtrhnutí podnadpisků, v případě že začnu psát dále se podtrhnutí vymaže.
Jak mám těmto problémům předejít při dalším vývoji mapy stránek?

Dále bych chtěl využít příležitosti, že mám vážný problém a zeptat se na něco jednoduššího, pročež bych vlastní téma nezakládal. Neznáte nějaký hezký plugin pro stvoření galerie vybraných obrázků?



Veselé a šťastné Vánoce přeje Karel99


castleofhealth.eu - web vytvořený se záměrem šířit znalosti o zdravé stravě po Evropě přehlednou a zajímavou formu a spolu s jednoduchými recepty

Offline

#2 2012-12-24 13:22:37

karlos99
Člen
Místo: Paršovice
Registrován: 2012-10-27
Příspěvky: 187
Web

Re: podtržení + uložení + galerie obrázků

Tuším, že to tedy budu muset udělat ručně pomocí hrefu a íčka. Kde se dají uložené stránky nalézt?


castleofhealth.eu - web vytvořený se záměrem šířit znalosti o zdravé stravě po Evropě přehlednou a zajímavou formu a spolu s jednoduchými recepty

Offline

#3 2012-12-24 14:15:51

karlos99
Člen
Místo: Paršovice
Registrován: 2012-10-27
Příspěvky: 187
Web

Re: podtržení + uložení + galerie obrázků

Nějak jsem se do toho pustil sám a jádro problému nalezl. Měl jsem nastavené zobrazení starší podoby mapy stránek, uložené automaticky ve stejnou minutu.


castleofhealth.eu - web vytvořený se záměrem šířit znalosti o zdravé stravě po Evropě přehlednou a zajímavou formu a spolu s jednoduchými recepty

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK