#1 2012-11-09 16:55:57

koleno9
Člen
Registrován: 2012-11-09
Příspěvky: 1

Re: Problém s FTP

Dobrý den, 
mám problém, že se nemohu přihlásit na FTP. Vytvořil jsem si účet na endora.cz, založil nové ftp s heslem a když se chci přihlásit jednak na fillezille nebo dokonce na webftp tak to nejde. Hlásí mi to chybu: 

Došlo k chybě: Nepodařilo se přihlásit k FTP serveru srv80.endora.cz pod uživatelským jménem honeybee.  Jste si jist, že je uživatelské jméno a heslo správné? Pro získání pomoci prosím kontaktujte odbornou pomoc svého ISP nebo systémového administrátora.   Přejít zpět or Přejít na přihlašovací stránku  Technical information for developers:  The error occured in file /home/users/endora/webftp.endora.cz/web2/includes/filesystem.inc.php on line 59. function ftp_openconnection (/home/users/endora/webftp.endora.cz/web2/modules/browse/browse.inc.php on line 230) function net2ftp_module_printBody (/home/users/endora/webftp.endora.cz/web2/main.inc.php on line 313) function net2ftp (/home/users/endora/webftp.endora.cz/web2/index.php on line 54) argument 0: printBody 

Mohli by jste mi prosím Vás poradit, jak tento problém vyřešit?   :?
účet:koleno9
webové stránky: honeybee.8u.cz
srv80.endora.cz

Předem děkuji za rychlou odpověď  :idea:

Offline

#2 2012-11-11 19:48:21

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Problém s FTP

Váš ftp účet smeruje do neexistujúceho adresára. Ak si nieste istý aké sú adresáre na FTP nevyplňujte túto položku vôbec pri zakladaní FTP užívateľa.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK