#1 2012-10-06 15:15:47

michal.kolesa
Člen
Místo: Rakovník
Registrován: 2010-03-16
Příspěvky: 403
Web

Re: změna odesilatele fora z admin@endora.cz ma forum@endora.cz

Jaké problémy by způsobila změna odesilatele v emailové adrese fóra podpry hostingu Endora z adresy <!-- e --><a href="mailto:admin@podpora.cz">admin@podpora.cz</a><!-- e --> na něco srozumitelnějšího třeba <!-- e --><a href="mailto:forum@endora.cz">forum@endora.cz</a><!-- e --> či  lépe a výstižněji <!-- e --><a href="mailto:forum-podpory@endora.cz">forum-podpory@endora.cz</a><!-- e --> ?

Člově pak když první kouká na odesilatele tak hned neví, zda je to jen "nová zpráva" v nějakém vlákně zde na foru nebo nějaký průser, že mi píše sám nejvyšší (administrátor hostingu Endora).


[size=100:rzwvk57b]Michal Kolesa 28 let, Invalidní důchodce ,Vyučen: elektrikář - silnoproud, Maturita: Strojírenství, Zájmy: Technika (strojírenství, elektrotechnika)

Webové projekty a školní prace

Offline

#2 2012-10-06 20:40:22

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: změna odesilatele fora z admin@endora.cz ma forum@endora.cz

Osobně mi problém odesilatele zprávy vůbec nevadí... Já totiž spíše čtu obsah zprávy než to jestli to odeslal admin, forum či forum-podpory.

A pokud to bude vše pouze z jedné adresy je to i jednodušší pro přidání pouze jednoho odesilatele do adresáře kvůli odlišení od spamu...

Takže za mě, prosím nic na tom neměňte...


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#3 2012-10-06 20:51:58

michal.kolesa
Člen
Místo: Rakovník
Registrován: 2010-03-16
Příspěvky: 403
Web

Re: změna odesilatele fora z admin@endora.cz ma forum@endora.cz

no mě se pošta "filtrově" třídí, tak důležité věci mi zůstávají doručená pošta a třeba diskuse pod články, diskusní fóra mi jde do složky "diskuse".

takže bych potřeboval, aby  mi důležité věci od Endory byli v Doručené poště (např. kdyby mě někdo hacknul web a "vytěžoval" servery a admin mě kvůli ochranně ostarních zákazníků odstavil), tak abych měl email v doručené poště a forum, které není tak důležité měl ve složce diskuse.


[size=100:rzwvk57b]Michal Kolesa 28 let, Invalidní důchodce ,Vyučen: elektrikář - silnoproud, Maturita: Strojírenství, Zájmy: Technika (strojírenství, elektrotechnika)

Webové projekty a školní prace

Offline

#4 2012-10-06 21:00:15

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: změna odesilatele fora z admin@endora.cz ma forum@endora.cz

A co takhle použít filtr na klíčová slova v textu a ne na adresu odesilatele???
Je to jen na uživateli...


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#5 2012-10-06 21:46:06

michal.kolesa
Člen
Místo: Rakovník
Registrován: 2010-03-16
Příspěvky: 403
Web

Re: změna odesilatele fora z admin@endora.cz ma forum@endora.cz

díky za tip


[size=100:rzwvk57b]Michal Kolesa 28 let, Invalidní důchodce ,Vyučen: elektrikář - silnoproud, Maturita: Strojírenství, Zájmy: Technika (strojírenství, elektrotechnika)

Webové projekty a školní prace

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK