#1 2010-04-17 05:12:36

Safiyani
Člen
Místo: Praha
Registrován: 2010-04-17
Příspěvky: 27
Web

Re: SQL Databaze

Zdravím. Jelikož sme se právě přesunuli z velice nestabilního freehostingu IC.CZ ve snaze vyhnout se dalšímu poškození souborů nebo náhlých změn attributů adresářů ,stručně se pokusím popsat svůj problém s novým (Vaším) hostingem.

Máme u Vás zaregistrovanou adresu TDS.cekuj.net jejíž součástí je i SQL databáze na localhostu.
1. Nefunguje připojení přes PHPMyAdmin. Pokaždé vrátí #1045 - Access denied for user 'kterýkoliv z vytvořených uživatelů databáze'@'localhost' (using password: YES)

2. Možná ,že problém s databází je rovněž vysvětlením ,proč mi PHPBB3 forum (ver. 3.0.7-PL1) neumožní pracovat se strukturou. Přesněji v mnoha ohledech neví o tom ,že by nějaká fora existovala a neumožní jejich řazení do skupin nebo kategorií.
Viz. screeny:
28379874.jpg
Tady jsou vidět vytvořená fora dost nešťastně všechna na jednom místě.

93397132.jpg
Jednoduše není jiná možnost k výběru.


Předem děkuji za brzkou odpověď.
S pozdravem Lobo Safiyani za celou guildu TDS.

Offline

#2 2010-04-17 14:39:31

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: SQL Databaze

Pokud vam prime pripojeni nefunguje tak si vytvorte noveho uzivatele a pak se prihlaste rucne pres http://srv2.endora.cz/mysql

Druhy problem je podle me neco primo v phpbb

Offline

#3 2010-04-18 17:32:09

Safiyani
Člen
Místo: Praha
Registrován: 2010-04-17
Příspěvky: 27
Web

Re: SQL Databaze

Tak problem s forem je opravdu záležitostí nového PHPBB a opraven bude až ve verzi 3.0.8. Nahrál sem tedy starší kousek a až se mi povede dostat do opět stávkující databáze ,snad už půjde normálně.

Ta SQL databáze mi jede tak nějak náhodně. Někdy se připojím ,za chvíli to zase nejede. Uvažuji o "zneužití" nějakého jiného hostingu pouze za účelem vytvoření databáze pro naše forko a nebo se pokusim najít pouze SQL server samotný.

Nefunguje ani přímý přístup ,ani webové rozhraní phpMyAdmin. Zkoušel sem mazat a opětovně přidávat jak DB ,tak i uživatele a momentálně víc udělat ani nemůžu.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK