#1 2012-04-01 12:01:39

jindral
Endora uživatel
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-03-17
Příspěvky: 4
Web

Re: Zařazení do katalogu zamítnuto - web bez obsahu

Dobrý den, mám freehosting sipc.8u.cz, chtěl jsem ho zařadit do katalogu, ale bylo to zamítnuto. Prý mám "web bez obsahu" ale není to pravda. Určitě znáte Earth Hour (jak se po celym světě na hodinu vypnou světla která osvětlují např. památky). Řekl jsem si, že by nebylo špatné o tom lidi trošku informovat, tak jsem si udělal jednoduchou stránku, kde byl obrázek s odkazem na Earth Hour a pod ním "Continue to SIPC". Reklamní pata byla posunuta trošku dolu, protože to vypadalo hnusně a když ji přes noc skryju, nijak moc to snad nevadí. Ale o co mi jde - prosím zdejší administrátory, kteří kontrolují weby co se chtěj dostat do katalogu, aby si prohlédli celou stránku a ne jenom zběžně zkoukli stránku stylem "kouknu, nic moc tu neni, jeden obrázek a černý pozadí, to zamítnu". Navíc prý ještě porušuju podmínky provozu - čím? Předem dík za objasnění.

Ten index.html je na adrese http://sipc.8u.cz/index_earthhour.html (akce už zkončila, tak jsem to dal vše do původního stavu a index.html přejmenoval, aby se mohl načíst originální index.php)

P.S. Omlouvám se za případné chyby, píši ve spěchu

Offline

#2 2012-04-01 15:12:04

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Zařazení do katalogu zamítnuto - web bez obsahu

videl som to fórum, más tam pár príspevkov od administrátora fóra (zrejme teba), ak sa to rozrastie istotne bude stránka uznaná a schválená... i keď nechápem prečo ak chceš tým niekoho informovať neurobíš klasický web ale len fórum... tj ak sa jedná o fórum nemalo by tam byť viac ako 0 registrovaných ľudí a viac odpovedí? Ak by to bola normálna stránka a nie fórum istotne by bola hneď zaradená do katalógu, ale ako z minulosti viem veľa ľudí urobí fórum napíše pár príspevkov (prevažne to boli nezmysli) a chceli zaradenie do katalógu, preto pre fóra som sprísnil schvalovanie


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2012-04-01 15:33:38

jindral
Endora uživatel
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-03-17
Příspěvky: 4
Web

Re: Zařazení do katalogu zamítnuto - web bez obsahu

OK, chápu. Já ten web plánuju předělat, dlouho jsem nemoh najít vyhovující CMS, tak sem zkončil u phpBB. Pak sem narazil na CMD Made Simple a to je skoro dokonalý. Dík wink

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK