#1 2012-01-10 22:07:33

Ruby
Člen
Registrován: 2012-01-10
Příspěvky: 5

Re: zákaz zápisu do databáze - navýšení velikosti

měl bych dotaz - ať si navyšuji velikost databáze na 60 GB jak chci, stále mám nastaveno 30, tento týden mi pro překročení (30,5) velikosti byl zakázán zápis do databáze a trval do té doby, dokud jsem neumazal data

paradoxem je, že do doby pořízení Plusu mě systém vždy mailem včas varoval, teď už žádné varování nechodí - až info o zmenšení databáze a opětovném povolení zápisu...

navyšovat databázi si můžu donekonečna, je to jako házet hrách na zeď - systém mi vypíše hlášku, že databáze byla navýšena na větší velikost, ale jinak vše zůstane při starém,

myslel jsem si, že je třeba počkat na aktualizaci dat, ale už to trvá bez pár dní měsíc...

kde dělám chybu?

Offline

#2 2012-01-10 22:16:00

Ruby
Člen
Registrován: 2012-01-10
Příspěvky: 5

Re: zákaz zápisu do databáze - navýšení velikosti

oprava GB -->> MB  big_smile

Offline

#3 2012-01-11 08:15:48

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: zákaz zápisu do databáze - navýšení velikosti

Bohuzel po ranu neumim vestit. Tj nazev uctu? Nazev db?

Offline

#4 2012-01-11 21:34:11

Ruby
Člen
Registrován: 2012-01-10
Příspěvky: 5

Re: zákaz zápisu do databáze - navýšení velikosti

žádnýho věštění jsem se nedožadoval, nevím proč, ale připadalo mi, že jsem položil otázku spíše hypoteticky,
pusťte to z hlavy,
dík za ochotu

Offline

#5 2012-01-11 21:58:50

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: zákaz zápisu do databáze - navýšení velikosti

Netuším proč se čertíš?

Položil jsi zcela korektní dotaz, ale neuvedl jsi žádné údaje k tomu, aby mohl admin zjednat nápravu. Pouze Tě požádal o zadání bližších údajů.
Netuším co je tak strašně tajného na názvech účtů a jménech databází?

Tak to vidím já... Admin má svatou trpělivost a své práce dost a pokud se takto bude chovat každý na tomto fóru, pak řešení problémů bude déle trvat.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#6 2012-01-11 22:19:04

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: zákaz zápisu do databáze - navýšení velikosti

Pokud nenapisete co presne vam nefunguje tak vam nemuzu pomoct. Na svem uctu jsem to zkousel a bez problemu to jde.

Offline

#7 2012-01-12 00:07:00

Ruby
Člen
Registrován: 2012-01-10
Příspěvky: 5

Re: zákaz zápisu do databáze - navýšení velikosti

Myslel jsem, že problém jsem popsal dostatečně, fakt už nemám co dodat.
Pokud jde o mou předchozí reakci, omlouvám se, asi se mi při čtení odpovědi vybavila nějaká asociace s vojnou...

Když jsem psal, pusťte to z hlavy, myslel jsem to vážně. Už bych ani nereagoval, ale problém jsem vyřešil. Druhá databáze, kterou jsem vytvořil až dnes, navýšit jde (systém se chová, jak očekávám). Tabulky si překopíruju a tu "zlobivou" databázi smažu. Píšu spíš pokud byste měl zájem porovnat nastavení, dokud tam jsou databáze obě.
Omlouvám se, možná jsem paranoidní, ale název účtu ani databáze do fóra fakt nedám. Nepochybuju ale, že pokud budete chtít, jistě si poradíte i bez toho. IP adresu mám minimálně poslední tři dny stejnou  wink

Jinak díky za snahu (teď už bez ironie).

admin napsal:

Pokud nenapisete co presne vam nefunguje tak vam nemuzu pomoct. Na svem uctu jsem to zkousel a bez problemu to jde.

Offline

#8 2012-01-12 00:40:31

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: zákaz zápisu do databáze - navýšení velikosti

Na závěr a pro příště. Pokud nemáte důvěru v tuto veřejnou technickou podporu, můžete využít i nějaký z tajných způsobů jako třeba kontaktní formulář http://endora.cz/podpora/kontaktujte-nas, nebo jiné emaily na Endoru.
Můžete mimochodem prozradit i název domény, ale pokud se řeší něco s databází, tak je její název velmi důležitý. Zvlášť potom pokud má web databází více. To se prostě z IP adresy rozšifrovat nedá...


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK