#1 2012-01-01 18:07:56

Skeči
Člen
Registrován: 2011-11-11
Příspěvky: 23

Re: Odstavená doména motley-czech.com

Dobrý den
Omlouvám se za stránky šířející malware. Po dlouhém boji je malware ze stránek pryč. Potvrdil mi to i nástroj pro webmastery od googlu, když jsem dával novou žádost o posuzení. Prosím o odblokávní domény motley-czech.com. Jiná pravidla nemohly být ani porušena, jelikož google blokoval přístup na stránky a označoval ji jako nebezpečnou. Děkuji.

Edit: Taky mě to napadlo. Tak tedy napíši, co jsem udělal.
Na FTP jsem nahrál novou instalaci z drupalu, kterou jsem připojil na stávající databázi. Nově jsem stáhl moduly a nahrál do přislušné složky. Nahrál jsem obrázky článků. Nic víc, tam nebylo.

Offline

#2 2012-01-01 20:20:26

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Odstavená doména motley-czech.com

no lenže google overoval to čo momentálne na stránke našiel, tj zablokovanú stránku, preveril tým len že na stránke <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.endora.cz">www.endora.cz</a><!-- w --> nieje žaden malware, ste si istý že ste to s FTP odstránili aby stránka mohla byť spustená?


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2012-01-01 22:49:50

Skeči
Člen
Registrován: 2011-11-11
Příspěvky: 23

Re: Odstavená doména motley-czech.com

Předem píši, že nerad tlačím na pilu a zbytečně zakládám toto téma. Jenže co mohu dělat, když mi v předchozím tématu položí člen podpory otázku a já mu na ní nemohu odpovědět v tom samém tématu? Funguje jen možnost Upravit vlastní příspěvek, ale tím se zabývat nechci. Jedná se o toto téma: http://podpora.endora.cz/viewtopic.php?f=16&t=4549

Příspěvek byl upraven.

Toto téma tedy smazat.

Offline

#4 2012-01-02 10:14:33

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Odstavená doména motley-czech.com

Do tejto časti nieje možné odpovedať, slúži len na nahlásenie stránok. Doména je v systéme uvoľnená, tak by sa mala do nejakej doby začať korektne zobrazovať.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK