#1 2010-03-05 19:47:06

qHp
Člen
Registrován: 2010-03-05
Příspěvky: 12

Re: Nefunkční skript PHP s SQL

Zdravím,  wink

Mám problém a týká se PHP skriptů na webu. K vašim službám jsme se přestěhovali z WZ... překopírovali včšechny soubory a upravily adresu, jméno a heslo k databázy.

Ale je tu problém, který nám vrtá už dlouho hlavou... nemohli jsme přijít na chybu..
Proto jsme celý skript dali na WZ a na WZ to funguje, ale na Endoře ne... (jde o registraci nových uživatelů a přihlášení... více problémů jsme nezjistily, protože jsme se nemohli přihlásit na web  big_smile )...

Tak jestli nemáte novější nebo starší verzi PHP, MySQL atd...


S pozdravem qHp

Offline

#2 2010-03-05 20:34:52

netbrana
Endora rádce
Registrován: 2009-10-29
Příspěvky: 103
Web

Re: Nefunkční skript PHP s SQL

Chtělo by to nějaké bližší info jako domenu na které to nevalí a pokud používáte RS tak by to chtělo napsat jaký. Čím více info napíšete, tím spíš vám někdo helpne.


www.netbrana.cz - bezplatný poptávkový systém a katalog firem

Offline

#3 2010-03-05 21:30:30

qHp
Člen
Registrován: 2010-03-05
Příspěvky: 12

Re: Nefunkční skript PHP s SQL

no RS to není, k´dujeme to dva... web: <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.brooker.hys.cz">www.brooker.hys.cz</a><!-- w -->

dělá to chybu v tom, že když zadám do políček jméno a heslo, a dám přihlásit, tak mi to napíše "Musíš vyplnit všechna políčka" a přitom jsem všechny vyplnil... na starém webu <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.brooker.wz.cz">www.brooker.wz.cz</a><!-- w --> to funguje normálně ale na Endoře to nějako blbne


S pozdravem qHp

Offline

#4 2010-03-06 13:32:57

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: Nefunkční skript PHP s SQL

Jestlize jste ten skript psali tak musite vedet kde se kontroluje vyplneni poli ne? smile tam bych hledal chybu . Z hlavy me napada napr register_globals?

Offline

#5 2010-03-06 14:24:03

qHp
Člen
Registrován: 2010-03-05
Příspěvky: 12

Re: Nefunkční skript PHP s SQL

už to funguje... stačilo jenom místo $HTTP_POST_VARS dát jen $_POST (nevím v čem je rozdíl mě to přijde stejná funkce) ...

Takže teď přepsat všechny VARy na POST big_smile ..

Jinak dík wink


S pozdravem qHp

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK