#1 2011-12-27 15:22:13

elginor
Člen
Registrován: 2010-04-26
Příspěvky: 167

Re: TXT v DNS nejde přidat

Ahojky,
používám službu google apps už na několik domén, které mám u endory, ale dřív jsem mohla vložit TXT záznam, což teď u borrea.eu nejde.  A nemohu ani nahrát do /borrea.eu potřebný ověřovací html soubor, přesto, že do ftp se dostanu. Vždy mi to napíše, že nahrání se nezdařilo. Jenom do adresáře web a to zjevně google apps nestačí. Poštu mám převedenou klikátkem na google už ve webadminu endory. Tak nevím, co s tím, do html kódu sahat nedokáži, protože nevím, jaký program bych k tomu měla použít a nemám s tím zkušenosti.
Poradíte mi?

Offline

#2 2011-12-27 16:09:39

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: TXT v DNS nejde přidat

nepamätám si že by niekedy u endory šlo vytvárať TXT záznamy... samozrejme overenie domény na Google Apps je možné aj inak, napr vložením súboru na FTP, vložením meta tagu do stránky atď


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2011-12-29 00:22:05

kyborek
Člen
Registrován: 2011-06-08
Příspěvky: 78
Web

Re: TXT v DNS nejde přidat

Doporučuji stáhnout FTP klienta FileZilla který funguje výborně a pomocí něj nahrajete soubor na stránky přímo do kořenové složky vašeho webu. Pokud používáte PSPad tak můžete zkopírovat obsah souboru který vyžaduje google apps a nahrát ho do kořenové složky vašeho webu. Pokud ani jedno nebude fungovat zkuste prosím podrobněji rozepsat co znamená "nemohu ani nahrát do /borrea.eu potřebný ověřovací html soubor", tedy pokud se to týká webového klienta tak ten bohužel není spolehlivý.


Robotická online hra zdarma: Bamgame.net

Offline

#4 2011-12-29 00:27:24

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: TXT v DNS nejde přidat

Pro domény druhého řádu bez Plus programu je třeba ten soubor upravit takto:

google-site-verification: google*****.html
<endora> 

Tímto dostanete reklamu za verifikaci a vše bude Ok, pokud se tedy nejedná ještě o nějaký jiný problém...


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK