#1 2011-12-10 13:46:08

unimaic
Endora uživatel
Registrován: 2011-02-17
Příspěvky: 3

Re: WP stále maže jedno (?) slovo textu

Mám bizarní problém.

Zřídil jsem si u vás druhou doménu s wp, kam jsem převedl obsah ze školního blogu z googlu. Nevím jestli to bylo tím a nebo jsem si toho až poté všimnul, ale od té chvíle na OBOU blozích - i na tom starém - bylo z textů vymazáno slovo "laboratoř".

A děje se toto: pokud napíšu nový příspěvek a nebo chci starý opravit, tak při uložení zmizí vždy to slovo, ALE JEN PRVNÍ v pořadí! Pokud tam napíšu "laboratoř" (velikost písmen nerozhoduje) dvakrát po sobě, tak ta druhá při uložení zůstane... - pokud zopakuji uložení, zmizí i ta další.

Nejsem si jist, jestli se to netýká i dalších slov, zatím jsem si nevšim - jen depresivně zírám a nechápu. Díky případně za radu, nic jsem na to téma nevygooglil; to se totiž může stát jenom mě, taková blbost!

Offline

#2 2011-12-12 00:50:42

Jirka
Člen
Registrován: 2011-04-13
Příspěvky: 60

Re: WP stále maže jedno (?) slovo textu

Zapni si pro danou stránku v administraci zobrazování reklamy v patičce webu, resp. vypni "pokud možno nezobrazovat"  wink  Přestane ti to mazat klíčový slova a vkládat linky do textu!

Offline

#3 2011-12-12 09:15:09

unimaic
Endora uživatel
Registrován: 2011-02-17
Příspěvky: 3

Re: WP stále maže jedno (?) slovo textu

Díky, díky, DÍKY MOC! - Vůbec jsem netušil, že tam něco takového mám zapnuté, už to vypadá, že funguje!!! (a co jsem se s tím zbytečně nalaboroval, abych to objasnil...)

Jen tam teď mám na jedné stránce místo patičky varování:

Podezření na porušení provozních podmínek webhostingu. Kontaktujte prosím technickou podporu.

Ale nejsem si ničeho vědom? Jenom jsem zkoušel měnit své texty, abych zjistil, co se to děje a v čem spočívá ta změna - patičky jsem se ani nedotkl.

"Kontaktovat podporu" - to jde snad jenom napsat tady do fóra, ne? Tak doufám, že to tímto činím a snad je už vše v pořádku - je to blog pro jeden můj famácký školní předmět, tak bych nerad, aby to kvůli nějakému nedorozumění vypadl zrovna před koncem semestru...

Jinde mi to totiž zase zobrazuje:

Veselé Vánoce a šťastný nový rok Vám přeje Váš webhosting.

... tak tedy doufám, že platí spíš tenhle nápis  wink a taky přeju šťastné a veselé, a kdyby něco, dejte vědět na mail, díky!

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK