#1 2011-10-31 18:17:22

CafeMan
Člen
Registrován: 2011-10-31
Příspěvky: 2

Re: Instalace Wordpressu - Čekání

Zdravíčko, jak dlouho trvá instalace Wordpressu přes váš aplikační systém? Mám free účet. Promiňte jestli tento dotaz již zde někde byl zodpovězen.

Offline

#2 2011-11-01 10:56:53

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Instalace Wordpressu - Čekání

Cez rýchle aplikácie by systém mal byť k použitiu hneď po tom ako vám systém vypíše že inštalácia prebehla úspešne.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2011-12-07 08:28:24

zabule
Člen
Registrován: 2011-12-07
Příspěvky: 3

Re: Instalace Wordpressu - Čekání

Čekala jsem celou noc a systém mi nic nevypsal, jen prázdné okno - mám počkat ještě den? :-)
Ve svých složkách jsem našla soubory word pressu, ale ještě se mi nejde přihlásit. Zkoušela jsem install.php, ale po vyplnění údajů se mi objeví jen
WordPress database error: [Can't create/write to file '/home/mysql5/word061211197081/wp_terms.MYI' (Errcode: 28)]
CREATE TABLE wp_terms ( term_id bigint(20) unsigned NOT NULL auto_increment, name varchar(200) NOT NULL default '', slug varchar(200) NOT NULL default '', term_group bigint(10) NOT NULL default 0, PRIMARY KEY (term_id), UNIQUE KEY slug (slug), KEY name (name) ) DEFAULT CHARACTER SET utf8

WordPress database error: [Can't create/write to file '/home/mysql5/word061211197081/wp_term_taxonomy.MYI' (Errcode: 28)]
CREATE TABLE wp_term_taxonomy ( term_taxonomy_id bigint(20) unsigned NOT NULL auto_increment, term_id bigint(20) unsigned NOT NULL default 0, taxonomy varchar(32) NOT NULL default '', description longtext NOT NULL, parent bigint(20) unsigned NOT NULL default 0, count bigint(20) NOT NULL default 0, PRIMARY KEY (term_taxonomy_id), UNIQUE KEY term_id_taxonomy (term_id,taxonomy), KEY taxonomy (taxonomy) ) DEFAULT CHARACTER SET utf8

WordPress database error: [Can't create/write to file '/home/mysql5/word061211197081/wp_term_relationships.MYI' (Errcode: 28)]
CREATE TABLE wp_term_relationships ( object_id bigint(20) unsigned NOT NULL default 0, term_taxonomy_id bigint(20) unsigned NOT NULL default 0, term_order int(11) NOT NULL default 0, PRIMARY KEY (object_id,term_taxonomy_id), KEY term_taxonomy_id (term_taxonomy_id) ) DEFAULT CHARACTER SET utf8
...

Zadala jsem název databáze, kterou jsem našla pod záložkou Databáze na webadminovi.
Jako uživatele jsem zkoušela dát sebe, uživatele, kterého jsem našla v Databázích, uživatele z phpMySql...
Fakt nevím, co dál.
Poraďte, prosím, nováčkovi.
Děkuji

p.s. soubor wp config mi systém nastavil sám, ten je ok.

Offline

#4 2011-12-07 12:59:13

zabule
Člen
Registrován: 2011-12-07
Příspěvky: 3

Re: Instalace Wordpressu - Čekání

Můj postup:
Založila jsem si free účet (zabule.cekuj.net).
Přehled domén -> Aplikace -> Nainstalovat Word Press
Toto tlačítko mě vždy hodí na prázdnou stránku s adresou
hhttps://webadmin.endora.cz/apps/wordpr ... .cekuj.net
která zůstala prázdná, i když jsem nechala počítač zaplý celou noc.

Offline

#5 2011-12-07 13:30:46

zabule
Člen
Registrován: 2011-12-07
Příspěvky: 3

Re: Instalace Wordpressu - Čekání

Úžasné, najednou to jde...
Kdyby měl někdo stejný problém, tak jsem si přes FTP do účtu přidala soubory WordPressu, které jsem stáhla z WP stránek (,zrušila jsem v sekci Databáze starou databázi a vytvořila novou, ale to asi nemá žádný vliv) a teprv potom si nechala automaticky WP nainstalovat.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK