#1 2011-12-01 16:06:22

craftman
Člen
Registrován: 2011-10-20
Příspěvky: 4

Re: Smazání DNS domény hostované na vlastním serveru.

Dobrý den, mám tu několik dotazů.

Prosím, neberte mé dotazy jako drzé, ale věřte mi, že jsem zrovna teď docela naštavaný.

Jak mi můžete po měsící zrušit doménu, kterou mám na rok zaplacenou?
Proč jste proboha smazali i přesměrování DNS záznamu?
Support mne před týdnem, prostřednictvím mailu odkázal na link, který měl problém vyřešil, ale ani se nenamáhal zjistit, jestli to opravdu pomůže.
Proč nesmažete jen nepoužívaný webový prostor?

Nestačilo by do vašeho scriptu přidat podmínku if($zaplaceno) ?

Offline

#2 2011-12-01 20:29:20

craftman
Člen
Registrován: 2011-10-20
Příspěvky: 4

Re: Smazání DNS domény hostované na vlastním serveru.

Dobrý den, kdyby jste se na to podíval, zjistil by jste, že DNS na Endoru směrováno nebylo.

Formulace o smazání DNS nebyla přesná, to uznávám, ale to nic nemění na věci, že doména už neodkazuje tam, kam má.

DNS bylo přesměrovano na muj server,  ale teď to ani nezjistím, protože ji v administraci endory po Vašem smazání už nemám.

Připojuji mailovou komunikaci z minulého týdne (ticket #442048), kterou jsem se pokoušel tomuto stavu předejít:

Vážený uživateli Endora.cz,Vaše doména craftman.cz, objednaná na free webhostingu http://www.endora.cz, nemá  již déle jak 21 dnů žádný přístup. Pokud Vaše stránky během následujících sedmi dnů nezaznamenají žádnou návštěvu, budou automaticky zrušeny.

Dobrý den, doménu hostuji na svém serveru. Doufám, že nebude zrušeno
přesměrování DNS.

Dobrý den,
v prípade že vám do budúcna príde takýto mail navštívte stránku http://craftman.cz.srv51.endora.cz/ - tým by sa mal zaznamenať prístup a systém stránku nevymaže.

S pozdravom Ján Fačkovec

Na link jsem kliknul a předpokládal, že tím je to vyřešeno.

P.S: Předpokládám, že do školy jsme spolu nechodili.

Offline

#3 2011-12-02 11:40:21

craftman
Člen
Registrován: 2011-10-20
Příspěvky: 4

Re: Smazání DNS domény hostované na vlastním serveru.

Myslel jsem, že komunikují s adminem. Koukáte na stav po zásahu endory, takto to v úterý rozhodně nevypadalo, vtipálku.
Registratorem je Stable, ale když jsem se na ně obrátlil, odkázali mě z5 na support endory.

Problém jsem už vyřešil.

Offline

#4 2011-12-02 13:31:06

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Smazání DNS domény hostované na vlastním serveru.

registrovali ste doménu cez endora.cz tj keď ste ju nasmerovali na vlastný server tým nemala požadovanú návštevnosť a po 30 dňoch neaktivity bola zmazaná, pridajte si doménu znovu do systému a bude fungovať


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#5 2011-12-02 14:07:53

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: Smazání DNS domény hostované na vlastním serveru.

Presne tak. System neni delany na to aby si tu nekdo zaregistroval domenu a pak ji presmeroval pryc a dns servery tu nechal. Toto je samozrejme chyba . Zkusim ji co nejdrive vyresit - nedokazu ale slibit ze se to povede do dalsiho mesice . Je to hlubsi problem ...

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK