#1 2011-11-21 21:35:02

patrikor
Člen
Registrován: 2011-11-19
Příspěvky: 8

Re: Problém se změnou Theme

Dobrý den, předem se omlouvám za newbie dotaz, ale s wordpressem a "internetovým projektem" celkově jsaem začal teprve dnes.

Nové téma má klíčové atributy :

HTML5 / CSS3 Theme
CSS3 features: border-radius, multiple backgrounds, text-shadow, box-shadow
Compatible with 3.0+ WordPress versions
Grey Options Panel
Built-in Twitter and Flickr stream
Supports threaded comments
Widgets ready
Author Box
Enhanced with jQuery
SEO oriented
Tested in Firefox, Safari, Chrome, Opera, IE8+

To podstatné pro mě je, že když si tému přes přes TC hodim na FTP do patřičné složky, a v administraci WP ho chci nastavit tak se mi nabehne "loading" a po chvíli se mi ukáže rámec ve kterém je vypsána reklama(reklama od endory) z patky webu a pod ní je:  "Fatal error: Call to undefined function add_theme_support() in /home/users/patrikoramus/odnuly.tode.cz/web/wp-content/themes/grey/functions.php on line 51". Nevím jestli to má něco společného, každopádně se to tak jeví. Procházel jsem i kód v na daném řádku, ale jako naprostý lajk tomu nerozumím. Kdyby měl někdo podobný problém a znal řešení, popřípadě kdyby někdo jen poradil, byl bych rád. Děkuji.

Offline

#2 2011-11-22 13:25:39

kidnec
Člen
Registrován: 2010-07-25
Příspěvky: 117
Web

Re: Problém se změnou Theme

dělá ti to u všech vzhledů nebo jen u jednoho .. ?

Offline

#3 2011-11-22 16:55:36

patrikor
Člen
Registrován: 2011-11-19
Příspěvky: 8

Re: Problém se změnou Theme

Jen u tohohle, jelikož je to první, který  měním. Samozřejme defaultní 2 témata jedou bez problému :-)

Offline

#4 2011-11-22 17:05:30

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Problém se změnou Theme

Tohle bude pravděpodobně dělat Ajax v šabloně, protože se do něj přidá reklama. U většiny šablon (asi tak 98%) tento problém nenastane. Řešením je zakoupení PLUS programu, kde se reklama nepřidává (https://www.endora.cz/vlastnosti), nebo zamaskování.
Zamaskování reklamy pouze v administraci by neměl být problém vzhledem k https://www.endora.cz/podpora/podminky-pouziti ...


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#5 2011-11-22 17:40:01

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Problém se změnou Theme

a možno si len niečo zle upravil v téme a tým si narušil PHP kód


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#6 2011-11-22 17:57:54

patrikor
Člen
Registrován: 2011-11-19
Příspěvky: 8

Re: Problém se změnou Theme

vzhledem k .. ? moc jsem nepochopil co tím chtěl autor říct. Na podmínkách použití je výslovně napsáno že reklamni pata být umístěna musí

Offline

#7 2011-11-22 18:07:56

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Problém se změnou Theme

patrikor napsal:

vzhledem k .. ? moc jsem nepochopil co tím chtěl autor říct. Na podmínkách použití je výslovně napsáno že reklamni pata být umístěna musí

To ano, proto jsem také napsal, že "Zamaskování reklamy pouze v administraci by neměl být problém..." Tzn. že na webu být musí, ale v administraci ne. Myslím, že se to tu už někdy řešilo. Jestli se mnou někdo nesouhlasí, tak dobře, ale já si stojím za svým názorem, že reklama v administraci je opravdu na obtíž a zbytečná. Ostatně je reklama hlavně pro autora webu, nebo pro návštěvníky autorova webu? smile

Berete v potaz příspěvek od JF?


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#8 2011-11-22 18:29:37

patrikor
Člen
Registrován: 2011-11-19
Příspěvky: 8

Re: Problém se změnou Theme

JF napsal:

a možno si len niečo zle upravil v téme a tým si narušil PHP kód

no v témě jsem neupravoval nic, muj postup : 1. nahrat WP na ftp, 2. nainstalovat wp, 3. nahrat do slozy themes na ftp tému, 4. v administraci wp ji aktivovat, 4. krok mi dela potize big_smile

Offline

#9 2011-11-23 00:46:39

patrikor
Člen
Registrován: 2011-11-19
Příspěvky: 8

Re: Problém se změnou Theme

Bylo potřeba aktualizovat na vyžší verzi WP, prosím lock.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK