#1 2011-08-21 22:23:18

VaclavMacurek
Člen
Registrován: 2009-12-09
Příspěvky: 124

Re: Návrh na změnu formy reklamních e-mailů

Vážená Endoro,
je mi velmi líto, že to musím napsat, ale musím.

Je myslím na čase se trochu zamyslet nad formou reklamních e-mailů zasílaných na základě registrace.

Nedávno (konkrétně 17.8. 2011) jsem totiž obdržel takovýto e-mail:

Předmět: sorry za zpozdeni
Obsah:
Ahoj,
posílám slíbený odkaz, kde mi našli toho řemeslníka. http://rekonstrukce-koupelny.poptavka.cz,
měj se, Ondra

Mohl bych v nastavení posílání e-mailů zakázat, ale osobně mi ty reklamní e-maily až tak moc nevadí, protože nejsou rozesílány obzvláště často.

Ale forma obsahu mi docela vadí a myslím, že by to opravdu chtělo s tímto něco udělat. A já jsem ochoten a připraven s tím pomoci, pomoci s změnou formy obsahu.

Offline

#2 2011-08-22 11:37:37

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Návrh na změnu formy reklamních e-mailů

Maily sú v tvare v akom si ich vyžiadal zákazník takže pokiaľ sa to on nerozhodne zmeniť tak to bude ako to je. V prípade že niekto nechce maile dostávať je možné dole kliknúť na odkaz. Maile chodia preto lebo každý registrovaný súhlasil s podmienkami a tam to je stanovené že prevádzkovateľ jedenkrát mesačne zašle reklamné sdelenie ;o)


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2011-08-23 00:01:15

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Návrh na změnu formy reklamních e-mailů

JF napsal:

Maily sú v tvare v akom si ich vyžiadal zákazník takže pokiaľ sa to on nerozhodne zmeniť tak to bude ako to je. V prípade že niekto nechce maile dostávať je možné dole kliknúť na odkaz. Maile chodia preto lebo každý registrovaný súhlasil s podmienkami a tam to je stanovené že prevádzkovateľ jedenkrát mesačne zašle reklamné sdelenie ;o)

Jednou měsíčně? Mě přišel 2x za den... smile


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#4 2011-08-23 11:20:20

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Návrh na změnu formy reklamních e-mailů

Možno chyba pri odoslaní, veď klikni dole na link že už nechceš dostávať tie maile a je to smile


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#5 2011-08-23 12:44:58

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: Návrh na změnu formy reklamních e-mailů

Emaily  se posilaj max 1x mesicne.

Forma emailu se mi tez nezda, ale nic s tim nenadelam . Tj nezazdim kuli tomu jeden z mala prijmu freehostingu

Pokud vam email prisel 2x tak mate asi 2 ucty ? Samozrejme se mohlo i neco pokazit ...

Pokud Vam kazdopadne emaily vadi tak vam nic nebrani se odhlasit.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK