#1 2011-08-13 16:26:29

kidnec
Člen
Registrován: 2010-07-25
Příspěvky: 117
Web

Re: Novejší WP

Dobrý den navrhuji aktualizovat automatickou instalaci WP z verze 3.0.4. na 3.2.1.
Jelikož pomocí automatických aktualizací jde pouze s plus účtem díky memory limitu nebo nějakému jinému omezení.
Děkuji Havelka

Offline

#2 2011-08-13 17:43:29

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Novejší WP

Ak bude na to mať admin čas tak to urobí. Samozrejme môže to byť zajtra, o týždeň o mesiac ale i neskôr.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2011-08-13 22:19:03

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Novejší WP

JF napsal:

Ak bude na to mať admin čas tak to urobí. Samozrejme môže to byť zajtra, o týždeň o mesiac ale i neskôr.

Klasická odpověď... big_smile
Pokud ti nejde upgrade, vypni si pluginy... Chtěl jsem pokračovat dál, ale uvědomil jsem si, že mám plusko. Takže se to dá řešit přepsáním souborů přes FTP, ale nevím jestli je WP3.2.1 nejlepší volba, protože je relativně čerstvý, už se tu s ním našlo hodně problémů a celkově je méně zpětně kompatibilní. Navíc WP vydává oficiální verze se starším označením pro konzervativnější uživatele, kteří nechtějí nejnovější WP, ale mají k dispozici nejnovější opravy bezpečnostních chyb atd, takže o bezpečnosti se moc nedá mluvit...
Nebo ti něco ve starším WP schází? wink


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#4 2011-08-15 12:01:06

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Offline

#5 2011-08-16 14:23:48

kidnec
Člen
Registrován: 2010-07-25
Příspěvky: 117
Web

Re: Novejší WP

zeminem napsal:
JF napsal:

Ak bude na to mať admin čas tak to urobí. Samozrejme môže to byť zajtra, o týždeň o mesiac ale i neskôr.

Klasická odpověď... big_smile
Pokud ti nejde upgrade, vypni si pluginy... Chtěl jsem pokračovat dál, ale uvědomil jsem si, že mám plusko. Takže se to dá řešit přepsáním souborů přes FTP, ale nevím jestli je WP3.2.1 nejlepší volba, protože je relativně čerstvý, už se tu s ním našlo hodně problémů a celkově je méně zpětně kompatibilní. Navíc WP vydává oficiální verze se starším označením pro konzervativnější uživatele, kteří nechtějí nejnovější WP, ale mají k dispozici nejnovější opravy bezpečnostních chyb atd, takže o bezpečnosti se moc nedá mluvit...
Nebo ti něco ve starším WP schází? wink

Adminovi děkuji.

Na pár webech používám novou verzi a žádný problém jsem dosud neobjevil. A nechápu jak si můžeš myslet že novější WP je méně bezpečný smile, není to spíše obráceně?


EDIT: Navštívil jsem stránku pro automatickou instalaci aplikaci. Velký + pro admina, nyní si nikdo nemůže stěžovat smile

Offline

#6 2011-08-16 16:20:54

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Novejší WP

kidnec napsal:

Na pár webech používám novou verzi a žádný problém jsem dosud neobjevil. A nechápu jak si můžeš myslet že novější WP je méně bezpečný, není to spíše obráceně?

Napsal jsem snad, že je méně bezpečný? Napsal jsem, že existují LTS verze, které jsou stejně bezpečné, takže se tu vlastně řeší jen číslo... smile

Že jsi ty neměl problém s ničím? To neznamená, že ostatním to půjde také tak jako tobě, nebo mě. Problémů s WP3.2 se našlo už hodně a některé jsou dosti závažné (pár se jich ukázalo i zde na fóru)...

No jo to bude zábava... big_smile

Mimochodem, pokud sleduješ dění okolo WP, tak víš, že chyba o které se mluvilo, že je opravená, stále opravená není, takže tě to zase ta bezpečnost tak moc trápit nemusí... smile


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK