#1 2011-07-06 15:56:23

Darker
Člen
Místo: Town of Halloween
Registrován: 2010-10-21
Příspěvky: 224
Web

Re: Povolte prosím domény .TK

Rád bych tu lobboval za obnovení možnosti přidávat free domény TK.
Důvody jejich zakázání jsou mi známy. Myslím si ale, že zakázat něco jen proto, že to někteří lidé neumí používat je řešení zpátečnické a extrémní.
Daleko lepší a rozumější by bylo zobrazení upozornění nebo confirm dalogu ve chvíli, kdy se uživatel snaží zaregistrovat TK doménu.
Upozornění by ho informovalo a možnosti, že se poskytovatel TK domén může bez udání důvodu rozhodnout nahradit obsah domény reklamou.
Koncepci toho jak bych to udělal jsem dokonce narychlo sesmolil zde:http://jmareda.tk/dddd/add.php.
Nicméně řešení je víc.
Děkuji za pozornost.

PS: Jen drobnost: v originálním formuláři nemáte uzavřený fieldset. Všiml jsem si toho, když se mi reklaní text objevoval právě ve fieldsetu.


Litera scripta manet.

Offline

#2 2011-07-06 18:45:24

Lkopo
Podpora
Registrován: 2010-02-12
Příspěvky: 1,916
Web

Re: Povolte prosím domény .TK

Zaujímavé, no rozhodne to admin, tak počkaj, čo napíše ...


Portfólio
E-mail: eduard(at)karpiel.sk

Offline

#3 2011-07-06 21:18:39

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Povolte prosím domény .TK

Pouvažujeme o tom i keď užívateľ o tom že môže prísť o doménu a dot.tk nahradí obsah svojim je informovaný úž pri jej registrácií, čiže je chyba ľudí že nevedia čítať to čo vyplňujú pri registrácií. Je tam jasne napísané že musia dodržať návštevnosť 25 hitov za 90 dní, čiže tým dot.tk chce aby sa snažili o návštevnosť a následne prídu o doménu ak návštevnosť je vysoká. Ale uvidíme, osobne si myslím že to nebude krok dopredu ale dozadu ak sa to povolí. Samozrejme posledné slovo má admin, nie ja  wink


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#4 2011-07-07 12:39:37

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: Povolte prosím domény .TK

Je mi lito ale tk se povolovat nebudou.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK