#1 2011-06-19 19:12:32

brutalus
Člen
Registrován: 2011-06-19
Příspěvky: 7

Re: Problém se sidebarem

Ahoj,
Mám takový problém. Můj template obsahuje vlastně 2 sidebary. Jakmile jsem ho nainstaloval objevili se mi v ních odkazy na wordpress atd...z jednoho jsem to úspěšně vymazal, ale ten druhý nemohu v žádném php souboru najít.

template je nainstalován tu http://www.fire-core.9e.cz/

Ten obsah co nejde smazat je takové to categories,blogroll.

Jde mi nějak pomoci ? Normálně u ostatních templatu, když dám třeba kalendář do sidebaru tak tenhle obsah se smaže. Tady se tak bohužel nestalo.

Offline

#2 2011-06-19 19:32:34

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Problém se sidebarem

Ono se to blbě hledá takto navenek, protože není vidět jaký soubor je kam ve výsledku linkovaný. Každopádně do bude ve složce templates/názevšablony/? na to se snad můžeš spolehnout. Nevím, kde to hledáš, ale pokud otevřeš WP tak je tam v menu Vzhled/Editovat a v pravém sloupci jsou všechny potřebné soubory. Hledání řeším tak, že rozkliknu nějaký sobor a pak Firefox podporuje to, že když nemám kam psát a začnu psát, tak začne to co píšu vyhledávat (asi se to musí nastavit). Když budeš vyhledávat třeba "blogroll" v nějakých souborech, tak to musíš najít...


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#3 2011-06-19 19:35:35

brutalus
Člen
Registrován: 2011-06-19
Příspěvky: 7

Re: Problém se sidebarem

Tady je ten problém. V té editaci je sidebar.php << ale to je pouze ten jeden sidebar, který jsem si smazal jinak pomocí ctr+f jsem prohledal všechny soubory v editaci na webu a nic. Pak jsem to samé udělal ve ftp v celé složce toho templatu a zase nic. Tak pak už nevím kde hledat.

Offline

#4 2011-06-19 19:44:18

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Problém se sidebarem

Musí to tam být, kde jinde by to bylo? Na to hromadné hledání se moc nespoléhám...


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#5 2011-06-19 19:46:13

brutalus
Člen
Registrován: 2011-06-19
Příspěvky: 7

Re: Problém se sidebarem

Fakt nikde. Zkus to stáhnout http://www.freewordpressthemes.com/themes/3089/ a jestli to najdeš tak jsem totální debil wink.

Offline

#6 2011-06-19 19:47:12

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Problém se sidebarem

Mimochodem ještě k tomu hledání... Když jsem dal vyhledat v WebFTP hlavní nadpis stránky tak to nic nenašlo...


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#7 2011-06-19 19:51:00

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Problém se sidebarem

Člověče vsadil bych se, že to je v souboru footer.php, který máš celý zakódovaný, takže řekl bych, že máš smůlu. Někdo tu to dekódování řešil, ale asi neúspěšně...


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#8 2011-06-19 19:52:29

brutalus
Člen
Registrován: 2011-06-19
Příspěvky: 7

Re: Problém se sidebarem

No tak to je super..... Nevíš alespoň jak to odstranit nebo s tím nějak pohnout ?

Offline

#9 2011-06-19 19:58:09

Destroyer
Endora rádce
Registrován: 2009-11-01
Příspěvky: 2,097
Web

Re: Problém se sidebarem

to bych taky rad vedel nejaky problemy se zakodovanym obsahem php mam taky  smile

Offline

#10 2011-06-19 20:54:32

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Problém se sidebarem

Destroyer napsal:

to bych taky rad vedel nejaky problemy se zakodovanym obsahem php mam taky  smile

Jo tak to jsi byl ty, kdo to tu řešil? big_smile


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#11 2011-06-19 20:55:59

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Problém se sidebarem

brutalus napsal:

No tak to je super..... Nevíš alespoň jak to odstranit nebo s tím nějak pohnout ?

No já moc do šifrování kódů nevidím, takže pro mě by bylo jediné východisko zvolit nějakou jinou, kvalitnější šablonu. Možno si ten footer.php nakódovat sám, ale to by bylo dost složité, když nevíš co je v tom, takže abych pravdu řekl, nevím co s tím...


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#12 2011-06-19 20:58:35

Destroyer
Endora rádce
Registrován: 2009-11-01
Příspěvky: 2,097
Web

Re: Problém se sidebarem

zeminem napsal:
Destroyer napsal:

to bych taky rad vedel nejaky problemy se zakodovanym obsahem php mam taky  smile

Jo tak to jsi byl ty, kdo to tu řešil? big_smile

ja už ani nevim jestli jsem se ptal tady, myslim ale, že to bylo na jinem foru  tongue  big_smile
ale odpovedi jsem se nedočkal tak jako tak  :ugeek:

Offline

#13 2011-06-19 21:25:58

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Problém se sidebarem

Pro Brutaluse:

Otevři si footer.php, přejdi na stránku http://www.tareeinternet.com/scripts/decrypt.php, zkopíruj celý obsah souboru do horního okénka a klikni na Decode...

Dostaneš sice nějakou patlaninu, která se ale možná nechá upravit a co je hlavní je tam to Blogroll. Ukázka rozšifrovaného souboru místo slov:

?>		<!-- Sidebar -->		<div class="sidebar sidebar-right">					<h3>Categories</h3>			<ul>				<?php wp_list_categories('title_li='); ?>			</ul>						<h3>Blogroll</h3>			<ul>				<?php wp_list_bookmarks('categorize=0&title_li='); ?>			</ul>						<?php if ( !function_exists('dynamic_sidebar') || !dynamic_sidebar(2) ) : ?>						<?php endif; ?>				</div>		<!-- Sidebar -->				<div class="clear"></div>		</div></div></div>	<!-- /Main -->		<!-- Footer -->	<div id="footer">			<!-- Copyright -->		<div id="copyright">			<br />(c)Copyrighted <?php bloginfo('name'); ?>, All Rights Reserved.<br /><?php /* FLINK V4Encoder : NET-TEC PHP-ENCODER V 1.0WEB : http://www.net-tec.biz/WARNING: This file is protected by copyright law. To reverse engineer or decode this file is strictly prohibited. */$ooo="W1o9OkYpSjwTPRcdFQAqBzwQWEMWCEZodmx5JkRfURdbSRIuAgBLD0AZExE7ZD88MxtUUhBXDg94UBEzUVVFAQE8diU4aBYJFw4YSA5mFwZZU18U

Možná to pomůže ještě někomu, ale je to patlanina... big_smile


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#14 2011-06-24 15:40:49

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Problém se sidebarem

Vyřešil jsi to nějak, nebo jsi ten web raději zrušil?


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK