#1 2011-06-04 20:17:41

scharfh
Člen
Registrován: 2010-02-18
Příspěvky: 22

Re: Internal Server Error

Dobrý den,

chtěl bych vás touto formou požádat o radu. Mám zde, na endoře.cz, zaregistrovanou doménu 2. řádu (mádoména.cz) na které provozuji (zatím ve stádiu "vývoje") ještě subdoménu (druha.mádoména.cz). Na této subdoméně jsem se snažil nainstalovat WP plugin (ShiftThis | URL Login), po jehož instalaci došlo k nepřístupnosti této subdomény...

V prohlížeči mi bylo vypsáno následující:

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, root@endora.cz and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Apache/2.2.3 (CentOS) Server at obchod.ptagau.cz Port 80

Proto vás chci poprosit o radu, jak mám postupovat, nerad bych totiž přišel o jakékoliv příspěvky a práci, kterou jsem tam do teď učinil...

S pozdravem a vřelými díky za veškerou případnou pomoc... Štefan L.B.

Offline

#2 2011-06-04 20:20:25

scharfh
Člen
Registrován: 2010-02-18
Příspěvky: 22

Re: Internal Server Error

Dodatek k předcházející zprávě:

prostřednictvím FTP jsem smazal složku daného pluginu (ShiftThis | URL Login) avšak ani toto nepomohlo...

Offline

#3 2011-06-04 22:18:07

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Internal Server Error

Pravdepodobne máte zle nastavený súbor .htaccess samozrejme overiť to nemôžem keďže sa bojíte napísať presné znenie vašej domény.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#4 2011-06-05 11:38:26

berkas1
Člen
Místo: Brno
Registrován: 2009-12-05
Příspěvky: 605
Web

Re: Internal Server Error

Určitě napište adresu vaší domény... Taky můžete zkusit v .htaccess odkomentovat řádek

#RewriteBase /

Offline

#5 2011-06-05 18:46:47

scharfh
Člen
Registrován: 2010-02-18
Příspěvky: 22

Re: Internal Server Error

Děkuji Vám oběma za nabídnutou pomoc, budu velice rád, pokud se mi na daný problém podíváte vy osobně, než abych pokazil ještě něco navíc. Název domény je "obchod.ptagau.cz".

S pozdravem Štefan L. B.

Offline

#6 2011-06-05 19:17:16

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Internal Server Error

chyba bola v htaccess po jeho úprave stránka nabehne, ale obsahuje cyklické presmerovanie a netuším čo presne v tej db odstrániť keďže tam je milión podmienok na presmerovanie sad


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#7 2011-06-05 19:20:24

scharfh
Člen
Registrován: 2010-02-18
Příspěvky: 22

Re: Internal Server Error

JF napsal:

chyba bola v htaccess po jeho úprave stránka nabehne, ale obsahuje cyklické presmerovanie a netuším čo presne v tej db odstrániť keďže tam je milión podmienok na presmerovanie sad

To je v pořádku, s tím už bych si měl nějak poradit. Nejdůležitější pro mne bylo, abych se dostal "dovnitř"...

Jsem opravdu velice vděčen za pomoc! Velice si toho vážím...

SLB

Offline

#8 2011-06-06 07:15:23

scharfh
Člen
Registrován: 2010-02-18
Příspěvky: 22

Re: Internal Server Error

Ještě jednou dobry den...
Včera večer jsem se pokusil vytvořit na své hlavní doméně ptagau.cz novou funkci od wordpress, kde bych v rámci administrace mohl spravovat subdomény a zároveň sdílet databázi pro všechny subdomény. Tato funkce by ulehčila mým čtenářům přistup pod jedńim heslem hlavní domény... Proto jsem si v administraci vytvořil novou subdoménu oc.ptagau.cz (přesně dle pokynů instalace Wordpress). Tato instalace se zadařila, avšak vyvstal zcela stejný problém při jejím otevření, tak jak jsem psal o příspěvky výše...

Prosím poraďte, co dělám špatně? Už jsem z toho celkem zoufalý...

S pozdravem... SLB

Offline

#9 2011-06-06 15:12:05

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Internal Server Error

Adresár oc neexistuje v zložke web a tým pádom smeruje do neexistujúceho adresára a preto to hodí danú chybu.
Čiže <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.ptagau.cz/oc">www.ptagau.cz/oc</a><!-- w --> sa rovná http://oc.ptagau.cz  - mal by sa zobraziť samý obsah ak by adresár existoval a bol v ňom súbor index.php


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK