#1 2011-02-28 21:11:39

Darker
Člen
Místo: Town of Halloween
Registrován: 2010-10-21
Příspěvky: 224
Web

Re: Mazání?

Poslední příspěvek:

To záleží na tom, jakou aplikujeme logiku. Navíc nevím, jaké jsou Vaše možnosti, a naprosto netvrdím, že to můžete snadno udělat jinak.
Nicméně já bych, kdybych byl na Vašem místě a zároveň by to šlo, vytvořil programátorům testovací prostor a testovací účet. Tam by vyvíjeli administraci, a po odstranění chyb (těch, kterých by si všimli, na zbytek by upozornili uživatelé) by jí spustili naostro.
To je důvod, proč se mi nepozdávalo Vaše tvrzení, že mají přístup ke všemu. Teď vidím, že jsem použil špatnou logiku a mýlil jsem se.

Proč to bylo smazáno? Nevidím žádné porušení pravidel. Navíc, i kdyby, stačilo by na porušení pravidel upozornit, ne?
I nadále navrhuji revizi pravidel.


Litera scripta manet.

Offline

#2 2011-02-28 21:48:49

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Mazání?

Nejak nechápem čo myslíš, keďže v tomto vlákne je len tvoj príspevok týkajúci sa niečoho čo nedáva zmysel keďže žiadna história tohto vlákna nieje.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2011-02-28 22:16:12

Darker
Člen
Místo: Town of Halloween
Registrován: 2010-10-21
Příspěvky: 224
Web

Re: Mazání?

Nedělej si ze mě legraci, to nemám rád. Bylo tu vlákno nazvané "Vnitřní zabezpečení". Po odeslání tohoto příspěvku zmizelo. Mám pocit že uživatel admin není schopen diskutovat na úrovni a proto
a) Jedná neslušně.
b) Maže
c) Zamyká
d) Neodpovídá
na slušné příspěvky.
Chápu, že je to administrátor toho to fóra, a že je to jeho fórum, kde si může mazat co chce, ale čekal bych, že spíš půjde příkladem (například co se týče stylistiky příspěvků) než že se bude chovat takto.
Smazání mě naštvalo, nebaví mě psát totéž dokola. Měl sem pocit že se admin třeba ostýchá komunikovat veřejně, ale PM ignoruje.
Myslím že se tu chovám poměrně slušně, takže mě takovýhle přístup uráží.
linkspam.php?im


Litera scripta manet.

Offline

#4 2011-02-28 23:17:02

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: Mazání?

PM ignoruju globalne smile

Vas prispevek je druhy za pusobnost tohoto fora co sem smazal (viz moore nespokojenych komentaru vsude okolo). Z jednoho jedineho duvodu ze pro uzivatele ktery se v problematice neorientuje muze byt zavadejici.

Bohuzel potrebuju delat i nejakou uzitecnou praci a ne tady s vama resit vase pseudo problemy. Byl bych rad kdybyste se vyvaroval dalsich prispevku a nenutil me tim je mazat ...

Omlouvam se ale vazne namam cas s nekym na foru resit teorii bezpecnosti webhostingu kdyz v danem oboru pracuju pres 6 let.

Jak sem jiz napsal . Pokud se Vam nelibi jak endora.cz funguje tak dete jinam. Psal jste ze se vam tu libi. Z toho usuzuju ze to delame dobre.

Offline

#5 2011-03-01 03:51:08

Darker
Člen
Místo: Town of Halloween
Registrován: 2010-10-21
Příspěvky: 224
Web

Re: Mazání?

Budu citovat, abych zachoval přehlednost.

admin napsal:

PM ignoruju globalne smile

Ale čtete.

admin napsal:

Z jednoho jedineho duvodu ze pro uzivatele ktery se v problematice neorientuje muze byt zavadejici.

Čím? Žádné zavádějící informace tam nebyly, Vaše odpověď ohledě zabezpečení byla pro dezorientovaného uživatele dostatečná. Toto není důvod, kterému bych byl ochoten věřit.

admin napsal:

Bohuzel potrebuju delat i nejakou uzitecnou praci a ne tady s vama resit vase pseudo problemy.

To je samozřejmé, jsem ochoten na Vaše odpovědi počkat, až budete mít čas. Nemusíte se mi věnovat přednostně, práce je důležitější.

admin napsal:

Byl bych rad kdybyste se vyvaroval dalsich prispevku a nenutil me tim je mazat ...

"Nehas co tě nepálí." Co pálí na mých příspěvcích? Pokud nemáte čas, prostě si to nechte na potom. Mimoto je tu plno moderátorů, kteří jsou bezpochyby schopní odpovídat stejně jako Vy (někteří tedy s diakritikou, coby bonusem).

admin napsal:

Omlouvam se ale vazne namam cas s nekym na foru resit teorii bezpecnosti webhostingu kdyz v danem oboru pracuju pres 6 let.

Šlo mi o neucelenou informaci, která rozhodně byla zavádějící, a kterou jste zde uvedl dříve.

admin napsal:

Z toho usuzuju ze to delame dobre.

Nu začínám se obávat, že nečtete co píšu, a nebo Vám uniká význam. Já za celou dobu dával pouze návrhy a ptal se. Od toho je toto fórum, nebo si to aspoň myslím. Nic o tom, jak je endora špatná, Vy špatný, nebo cokoliv dalšího. To jste si možná domyslel.
A celé si to zálohuju, kdyby něco.


Litera scripta manet.

Offline

#6 2011-03-01 06:43:36

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: Mazání?

Ok nechavam na potom ... a treba si najdu i cas naucit se psat hacky a carky

Offline

#7 2011-04-09 18:10:56

Darker
Člen
Místo: Town of Halloween
Registrován: 2010-10-21
Příspěvky: 224
Web

Re: Mazání?

Ještě shrnu dotaz, který jsem položil a nedostal odpověď, aby jste ušetřil co nejvíce času za čtení dlouhého textu.
-> Jaké informace byly zavádějící ve smazaném tématu?
linkspam.php?im


Litera scripta manet.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK