#51 2011-02-19 14:58:26

dodinho
Člen
Registrován: 2011-02-19
Příspěvky: 6

Re: Umístění a úprava reklamní paty

Ale ak zmenim cele kodovanie na utf-8 tak sa mi zle zobrazuju cele stranky, preto chcem zmenit len kodovanie reklamnej paty.

Offline

#52 2011-02-19 15:39:02

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,875

Re: Umístění a úprava reklamní paty

Ak vieš ako na to tak to tak urob, ale ja viem že to proste nejde. Na to aby sa ti zobrazovala reklamná päta korektne musíš používať i kódovanie na ktoré je podporovaná. Viď článok <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://podpora.endora.cz/viewtopic.php?t=1221">viewtopic.php?t=1221</a><!-- l --> kde je presne definované aké kódovania sú podporované pre reklamnú pätičku.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#53 2011-02-19 15:58:09

dodinho
Člen
Registrován: 2011-02-19
Příspěvky: 6

Re: Umístění a úprava reklamní paty

No a teraz mam nechat zobrazovat cely web zle (necitatelne), len aby sa reklamna pata zobrazovala spravne? Tak to ho mozem rovno cely zmazat.

Offline

#54 2011-02-19 16:22:22

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,875

Re: Umístění a úprava reklamní paty

Prečo vymazať, stačí ho len prerobiť do iného kódovania. Veď informácia tu bola že v tom kódovaní reklama nebeží korektne tak si mohol hneď použiť iné kódovanie.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#55 2011-02-19 16:58:24

dodinho
Člen
Registrován: 2011-02-19
Příspěvky: 6

Re: Umístění a úprava reklamní paty

Prepísal som vsade kodovanie na iso-8859-2, a ako som predpokladal reklama sa zobrazuje spravne a zvysok stranky zle. Kde robim chybu? Poradi niekto?

Offline

#56 2011-02-19 17:05:14

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,875

Re: Umístění a úprava reklamní paty

Veď ako pozerám tak na tej stránke nič nemáš, len pôvodne kategórie. Stránka sa javí že sa zobrazuje OK, len niektoré písmená ako š a ž nezobrazuje. Myslím že najlepšie by bolo to celé nainštalovať znovu a v inom kódovaní, či ten systém nedokáže pracovať z diakritikou? Čo to je vlastne za systém?


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#57 2011-02-19 17:15:11

dodinho
Člen
Registrován: 2011-02-19
Příspěvky: 6

Re: Umístění a úprava reklamní paty

Tak už viem ako na to, písmená š a ž musím všade nanovo prepísať a malo by to byť ok.

Na stránke nič nie je lebo ju zatiaľ nikde nepropagujem, nechcem v takom stave ako je teraz. Až bude všetko ok, tak ju začnem pridavat do ostatnych katalogov a skusim trochu viac rozbehnut.

Offline

#58 2011-02-19 17:23:09

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,875

Re: Umístění a úprava reklamní paty

No vidíš, takže to nakoniec nebude tak veľký problém táto zmena kódovania celej stránky  wink


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#59 2011-02-19 17:27:35

dodinho
Člen
Registrován: 2011-02-19
Příspěvky: 6

Re: Umístění a úprava reklamní paty

Díky za rady, pomohol si mi.  wink

Offline

#60 2011-02-20 03:21:33

dennynet
Endora uživatel
Registrován: 2011-02-19
Příspěvky: 22

Re: Umístění a úprava reklamní paty

nainstaloval jsem si Joomla 1.5 a reklama se mi zobrazovala dole a modrem poli a nebyla vubec videt

v menu se editace HTML dela v:

rozsireni ----> spravce sablon----> editace sablony ----> editace HTML 

ted se jiz zobrazuje nahore

ummistil jsem ji za :

[/head]
<div class="reklama_endora"><endora></div>
.reklama_endora{
font-size: 16;
color: ffffff;
background-color:#b0c4de;
margin-top: 2px;
margin-bottom: 3px;
text-align: center;
}

jen pro ty co by tapaly smile

Offline

#61 2011-02-26 00:56:43

ypres
Endora uživatel
Místo: Pardubice
Registrován: 2011-01-08
Příspěvky: 64
Web

Re: Umístění a úprava reklamní paty

chtěl jsem se zeptat, co nebo kdo určuje umístění paty na stránce? případně proč se mi ta co mi vězí v oku zobrazuje, tak jak se zobrazuje.
všude se mi zobrazuje dole kde s ní počítám, ale na http://www.stanislavkolarik.cz/index.html se zobrazuje nahoře a já nevím jak ji mám dostat pryč (tím myslím jinam)
kdyby to nebylo aspoň na úvodní stránce... mít reklamu na nejlepším místě webu, to jsem rovnou mohl jít k ICčku :-(
bohužel s CSS neumím a placenou verzi vzhledem k mé nekomerčnosti zatím beru až jako jednu z posledních možností roll

btw. obarvení paty na šedo aby nesvítila jak lampion snad není bráno jako maskování,že?
PREVENTIVNĚ
přiznávám - měl jsem ji chvílí mírně přemaskovanou (při hledání šla krásně najít, ale prostě "neblikala"), ale to smazání webu za to nestojí...
- to jen že si nejsem jistý jestli jsem ji odmaskoval všude důsledně, tak ať mi to hned nesmažete...  :geek:

díky standa
www.stanislavkolarik.cz

Offline

#62 2011-02-26 11:33:37

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,875

Re: Umístění a úprava reklamní paty

Reklama sa zobrazuje tam kde ju naštylovanie tvojej stránky dá, štandardne je pred ukončovacím tágom body. Ak ju chceš inde prečítaj si prvú stránku tohto vlákna.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#63 2011-02-26 14:03:11

ypres
Endora uživatel
Místo: Pardubice
Registrován: 2011-01-08
Příspěvky: 64
Web

Re: Umístění a úprava reklamní paty

už jsem na to přišel, úplně mi tam ukončovací tag </body> chyběl, mě se to už zobrazuje správně, snad i ostatním
jsem ani nevěděl že by to mohlo fungovat bez ukončeného body...

díky standa
www.stanislavkolarik.cz

Offline

#64 2011-02-27 23:17:01

ATOM
Člen
Místo: Praha
Registrován: 2010-10-01
Příspěvky: 27
Web

Re: Umístění a úprava reklamní paty

Dotaz na admina: http://www.kadernictvigergi.cz/
je to tak dobře a stačí to mít takto STÁLE viditelné pouze v indexu když se skládá z iframe ?
Děkuji


zájmy: Music 70's, 80's, 90's / Lenovo Vibe P1 / Android / Web / Net / phpRs / WordPress / Game / Music / Cyklo / Munzee /
web: tomoviny.cz / retro.tomoviny.cz / pondeli.tomoviny.cz

Offline

#65 2011-02-28 05:59:29

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,875

Re: Umístění a úprava reklamní paty

Áno, postačuje to i takto. Podmienkou je aby reklama bola 1x na stránke viditeľná. Takže u teba je to OK wink


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#66 2011-02-28 11:02:09

ATOM
Člen
Místo: Praha
Registrován: 2010-10-01
Příspěvky: 27
Web

Re: Umístění a úprava reklamní paty

Tak už to celé chápu a už vím jak na to, aby to bylo za zdarma prostor OK, děkuji.


zájmy: Music 70's, 80's, 90's / Lenovo Vibe P1 / Android / Web / Net / phpRs / WordPress / Game / Music / Cyklo / Munzee /
web: tomoviny.cz / retro.tomoviny.cz / pondeli.tomoviny.cz

Offline

#67 2011-03-02 04:39:27

Darker
Člen
Místo: Town of Halloween
Registrován: 2010-10-21
Příspěvky: 224
Web

Re: Umístění a úprava reklamní paty

Ahoj, trohu jsem si s reklamou hrál. Mám web aplikaci, která má takový layout, že mi nevyšlo místo na reklamu v jednom žádku. Navíc je stejně nepřehledné, když je vše na jednom řádku.
Takže jsem spáchal toto:

     <div class="advertisment">
     <script>
     var endora='<endora>';
     endora="• "+endora.substr(endora.indexOf(">")+1,endora.lastIndexOf("</")-(endora.indexOf(">")+1));
     endora=endora.replace(/;/g,"<br>•")
     document.write(endora);
     
     </script>
     <noscript><endora></noscript>
      </div>

Problém je
a)Nevadí to?
b)Server nahrazuje, nevím proč, jen první výskyt tagu endora. Uživatelům bez JS se nic nezobrazí.
c)Jednotlivé věty střídavě odělujete pomocí "," (gramaticky špatně, nepřehledné) ";" a "|". To je ochrana proti schovávání?
Na ty čárky jsem napsal regulár "/, [A-Z]/g" ale bohužel navím co dělat, aby se tam objevila první písmenka.
Vypadat by to mělo takto.

EDIT:
Na písmenka už jsem přišel, je to stejné jako v PHP. Neocube ale zůstane na řádku s předchozím odkazem, protože nezačíná velkým písmenem ale "<".linkspam.php?im


Litera scripta manet.

Offline

#68 2011-03-02 05:59:32

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,875

Re: Umístění a úprava reklamní paty

Pri tom pozadí a farbe písma je reklama nečitateľná a podľa toho obrázku sa nedá zistiť či je i klikateľná keďže si neuviedol stránku kde to je k videniu.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#69 2011-03-02 09:18:40

ATOM
Člen
Místo: Praha
Registrován: 2010-10-01
Příspěvky: 27
Web

Re: Umístění a úprava reklamní paty

Ahoj, docela mě uchvacuje co se tu neustále řeší. 8-)
Ano řešil jsem také, ale to jen z toho důvodu, že to v iframe bouralo stránky celé jako takové.
Co se ostatních týče, myslím, že opravdu nemají tak hluboko do kapsy, aby neměli na roční poplatek programu Plus a nemuseli se tak trápit s reklamou. Zatím k tomu postupem času dospěli všichni moji zákazníci. Za tu cenu je to nejlevnější řešení jaké na free hontingu znám. A co se týče vůbec Endory, tak to tu ještě nebylo. Moc si vážím toho co poskytujete !
Tohle není nějaká propagace, ani reklamní kampaň, ale místo dvou krabiček cigár si kupte Plus a máte po starostech s reklamou  big_smile  Mějte se jinak fajn 8-)  :-)


zájmy: Music 70's, 80's, 90's / Lenovo Vibe P1 / Android / Web / Net / phpRs / WordPress / Game / Music / Cyklo / Munzee /
web: tomoviny.cz / retro.tomoviny.cz / pondeli.tomoviny.cz

Offline

#70 2011-03-02 13:08:18

Darker
Člen
Místo: Town of Halloween
Registrován: 2010-10-21
Příspěvky: 224
Web

Re: Umístění a úprava reklamní paty

JF napsal:

Pri tom pozadí a farbe písma je reklama nečitateľná a podľa toho obrázku sa nedá zistiť či je i klikateľná keďže si neuviedol stránku kde to je k videniu.

Nečitelná?
Klikatelné jsou odkazy tak, jak je endora vkládá. Pokud počteš skript co jsem ukázal, uvidíš, že se na odkazech nic nemění.


Litera scripta manet.

Offline

#71 2011-03-02 17:07:31

Lkopo
Podpora
Registrován: 2010-02-12
Příspěvky: 1,916
Web

Re: Umístění a úprava reklamní paty

mne sa zdá na obrázku ako-tak OK. Ešte, že je tam aj metóda, že daný používateľ JS nemá povolený (noscript) wink


Portfólio
E-mail: eduard(at)karpiel.sk

Offline

#72 2011-03-03 19:05:49

Darker
Člen
Místo: Town of Halloween
Registrován: 2010-10-21
Příspěvky: 224
Web

Re: Umístění a úprava reklamní paty

V tom noscript je právě problém, protože (jak jsem psal prve) se při odesílání nahradí jen první výskyt "<endora>".
PS.:
Právě se mi stalo, že se reklama oddělovala lomítkem. Jeké všechny znaky používáte? Jaký smysl má jejich střídání?
PSS.:To jste mi udělali naschvál, ne? Doteď jsem nikdy lomítko neviděl a pěkně to komplikuje regulár. Měl jsem dobrou vůli udělat to přehledné, ale klidně tam dám DIV s pevnou velikostí a bude to balast slov, na který se každý vykašle.
Další PS: Vyřešil jsem to, ale stejně mě to štve. Nevidím důvod, proč zrovna tuhle moji činnost sabotovat.


Litera scripta manet.

Offline

#73 2011-03-03 20:19:43

Lkopo
Podpora
Registrován: 2010-02-12
Příspěvky: 1,916
Web

Re: Umístění a úprava reklamní paty

Nič ti nerobíme, neviem čo máš proti nám, ale stále to tu iba kritizuješ - nikto od teba nechcel aby si si "vykrášlil" reklamy... stačilo aby bola čitateľna a klikateľná, ďalšie pravidlá si si už domyslel sám...


Portfólio
E-mail: eduard(at)karpiel.sk

Offline

#74 2011-03-03 20:25:12

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: Umístění a úprava reklamní paty

lomitka sou BUG ... ale je hezke byt takhle vztahovacny a myslet si ze se kolem Vas toci vesmir ...

Offline

#75 2011-03-03 20:27:19

Darker
Člen
Místo: Town of Halloween
Registrován: 2010-10-21
Příspěvky: 224
Web

Re: Umístění a úprava reklamní paty

Lkopo:
Nemohu tušit, co se děje.
Omlouvám se, že jsem hned podezříval. Vždycky mě naštve, když něco pěkně funguje a pak někdo změní vstupní data a celé se to zkazí.
Že po mně nikdo snahu nechce vím. Ale nejsem ten, kdo dělá jen to co mu zrovna hoří pod zadkem a na detaily kašle.

admin:
Omlouvám se.
Jaký bug?


Litera scripta manet.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK