#1 2011-01-20 02:41:44

itservis
Člen
Registrován: 2011-01-18
Příspěvky: 70

Re: problem s prihlasenim na ftp a zalohami

preco mam problem s pripojenim sa na ftp ??? skusal som to zo 6 tich roznych zdrojov a tym padom aj IP adries a vyskusal som asi 10 roznych ftp klientova nic  - v com je problem ??? a stale nic -vyhodi akurat time out pripojenia.

Dalsi problem dal som si 2X vygenerovat zalohu webu http://www.tv4fan.eu ale ziadnu som nenasiel na ziadnom umiestneni ktore mi bolo deklarovane - v com je problem ??? - mimochodom na tento web mam PLUS balik zaplateny ale dodneska ziadnu zalohu nemam !!!

Kedy sa skvalitnia sluzby ???

DAKUJEM ZA ODPOVED !

Offline

#2 2011-01-20 04:22:43

Zoryo
Člen
Registrován: 2010-01-31
Příspěvky: 12

Re: problem s prihlasenim na ftp a zalohami

pardon, že se ptám, ale vy máte nějakou licenci na soukromé televize, na kterých vybíráte poplatek?

Offline

#3 2011-01-20 05:46:03

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: problem s prihlasenim na ftp a zalohami

PLUS ti tam bol aktivovaný včera, tak musíš chvíľku vydržať. Prípadne si zálohu urobiť sám. Včera keď som ti pomáhal z presmerovaním zo starej adresy na novú tak som ti umiestnil do adresára web novej domény pár zip balíčkov zo zálohami daných webstránok, stačí si ich stiahnuť do PC.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#4 2011-01-20 08:36:49

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: problem s prihlasenim na ftp a zalohami

Automaticke obnovovani zalohje ted mirne zasekane . Pokud neco potrebujete tak si napiste mail na <!-- e --><a href="mailto:info@endora.cz">info@endora.cz</a><!-- e -->.

Pokud vam nejde ftp tak poslete IP a login informace na <!-- e --><a href="mailto:info@endora.cz">info@endora.cz</a><!-- e --> a ja to proverim.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK