#1 2010-10-18 20:56:15

dexter_kazmin
Člen
Registrován: 2009-10-13
Příspěvky: 12

Re: Po automaticke instalaci, rucni instalace Drupalu haze chyby

Dobry den,
mam problem. Administratorsky pristup k admin uctu mel muj kolega, ktery spravuje obsah stranek. Kdyz jsem byl nedostupny, on potreboval nutne sprovoznit novou domenu a na ni Drupal. Tak to provedl sam, ze tam dal automatickou instalaci, ta mu ale pak samozrejmne nefungovala, tak jak to nastavuju ja u rucni. Tak se mi k tomu priznal a poprosil o nainstalovani Drupalu, jak je zvykly.
Jedna se o domenu - <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.adkmsk.eu">www.adkmsk.eu</a><!-- w -->. Jenze problem vznikl, kdyz jsem smazal komplet domeny z administrace a pak ji zas pridal - abych vymazal vsechny soubory i DB s domenou spojene, tak kdyz ted davam instalovat vlastnorucne Drupal 6.19+cz lokalizaci, tak to pise chybu pri otevreni install.php, driv nez se vubec dostanu k instalaci.

Fatal error: require_once(): Failed opening required './modules/system/system.install' (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/users/hejcin/adkmsk.eu/web/web/install.php on line 26

Instaluju ho do slozky web/web, kam pak presmerovavam cely web pres .httaccess, kvuli lepsi oriantaci pri praci s HMTL strankami a kvuli hierarchii uploadu souboru pres FTP. Funguje me to takhle uz u 3 domen pod stejnym uzivatelem tady  na Endore.
Dekuji za odpoved.

Offline

#2 2011-01-04 18:36:33

dexter_kazmin
Člen
Registrován: 2009-10-13
Příspěvky: 12

Re: Po automaticke instalaci, rucni instalace Drupalu haze chyby

Problem vyresen, jelikoz tento pozadavek byl ignorovan administratory i dalsimi usery, pomohli me s nim na jinem foru. Endora prestala brat vlastnorucni instalace Drupalu (odzkouseno s 6.20) po pridani CZ modulu. Instalace jenom cisteho anglickeho Drupalu probehla bez problemu. S ceskym modulem to hazelo chybu fatal_eror on line 26 (viz vyse).

Offline

#3 2011-01-04 20:15:11

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Po automaticke instalaci, rucni instalace Drupalu haze chyby

Na FREE účte to m§že byť problém, u PLUS programu by inštalácia mala prebehnúť v poriadku i z českou lokalizáciu.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK