#1 2013-10-04 18:03:44

boris911
Člen
Registrován: 2010-05-17
Příspěvky: 13

[Vyřešeno] Minimální požadavky webové šablony

Dobrý den,
    potřeboval bych, prosím vědět, jestli Endora s programem Plus splňuje minimální požadavky pro provoz jedné webové šablony?

1.) Apache server with the mod_rewrite module
2.) Apache server supporting .htaccess files
3.) PHP 5.0.0 version or higher
4.) PHP extensions: 'mysql', 'json', 'curl'
5.) File manager - FTP access
6.) MySQL database server
7.) Capability of uploading files over 1Mb size to the server
8.) Capability of uploading files with the following extensions: '.php', '.inc', '.zip', '.css', '.js' as well as the graphic image files.

Předem Vám moc děkuji za odpověď.

Offline

#2 2013-10-04 18:40:37

Destroyer
Endora rádce
Registrován: 2009-11-01
Příspěvky: 2,097
Web

Re: [Vyřešeno] Minimální požadavky webové šablony

nevidim problem zadny
jediny teoreticky je  co chce delat "sablona" se souborem htaccess ale jestli je to jen pro mod rewrite tak to pujde (a nejen na plusu)

Offline

#3 2013-10-04 20:09:12

boris911
Člen
Registrován: 2010-05-17
Příspěvky: 13

Re: [Vyřešeno] Minimální požadavky webové šablony

Dobrý večer,
     děkuji za Vaší odpověď. Nevím, co by to s tím souborem dělalo. Šlo o Turnkey 2.0 web šablonu. Pak ještě uvažuji o MotoCMS šabloně, protože tam se nemusí každý rok platit za CMS editor, jako u Turnkey webu. Ale MotoCMS vyžaduje následující:

Zend Optimizer v3.3 (for PHP 5.2) or Zend Guard Loader v5.5 (for PHP 5.3)

Podporuje toto, na programu PLUS, Endora?

Neumím programovat, tak sháním něco jednoduchého, jak můj kolega v práci říká o iPhonu "Jednoduché ovládání, jako pro blbečky." Takže chci jenom WYSIWYG editor, který vytvoří menu s navigací na stránky, já si tam dopíši text, přidám obrázky, přes moduly vytvořím Google Maps mapku, vytvořím Fotogalerii. WordPress jsem vůbec nepochopil, jak se ovládá. Joomla je intuitivní, ale když jsem si do ní koupil profi šablonu, tak jí neumím přizpůsobit k obrazu svému. Takže potřebuji něco, kde nic nebudu řešit a jenom si dám obrázky na pozadí, dopíši texty, menu se vygeneruje samo, atd...

Předem Vám moc děkuji za odpověď.

Offline

#4 2013-10-10 20:14:44

boris911
Člen
Registrován: 2010-05-17
Příspěvky: 13

Re: [Vyřešeno] Minimální požadavky webové šablony

Tak už je to vyřešeno. Musel jsem přejít na nový hosting http://www.g-hosting.cz, kde mám program PHP5-Maxi1. Tam mají PHP 5.2 server se Zend Optimizer v3.3. Navíc jim tam funguje rychlá technická podpora i v nočních hodinách (úprava .htaccess souboru, potřebného pro běh redakčního systému MotoCMS 2.0).

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK