#1 2012-12-21 14:16:26

mlisy
Člen
Registrován: 2012-11-25
Příspěvky: 16

Re: Napůl funkční web

Zdavím, po instalaci nejnovější verze mi dost často nefunguje wordpress. Nejdřív mi to psalo kvůli memory limitu (to jsem vyřešil-nechal jsem si jen 2 pluginy, který toho "nežerou" moc) jenže teď se mi stane že mám vše viditelné, ale obsah není vidět (myšleno v administraci). Nevíte čím to může být?

web:online-serialy.4fan.cz


P.S. dá se PLUS program zaplatit kartou?

Offline

#2 2012-12-21 15:25:10

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Napůl funkční web

Máte kompatibilní šablonu s nejnovější verzí? Prověřte si to, problémy se staršími šablonami jsou známé. Již zde také řešeno.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#3 2012-12-22 11:57:03

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Napůl funkční web

PLUS je možné zaplatiť i kartou.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#4 2012-12-23 05:07:48

mlisy
Člen
Registrován: 2012-11-25
Příspěvky: 16

Re: Napůl funkční web

Díky za rady. Plus si 100% koupim, jen mi ještě řekněte, proč mi nefunguje ta moje stránka? Máte nějakou chybu u Vás? Nejde se mi přihlásit ani do admina. Díky sad

Dělá mi to docela často (cca 1x týdně)

Offline

#5 2012-12-23 08:52:05

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Napůl funkční web

Stránka mi normálne beží. Je tam informácia o údržbe. Ďalej podľa názvu mám pocit že je na nej obsah odporujúci zákonom, tj odkazovanie na nelegálne šíriteľný obsah bez vedomia tvorcu daných filmov.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#6 2012-12-24 00:50:14

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Napůl funkční web

JF napsal:

... je na nej obsah odporujúci zákonom, tj odkazovanie na nelegálne šíriteľný obsah bez vedomia tvorcu daných filmov.

Ano je to tak.

Tvrzením na titulní straně

Všechny filmy a seriály nejsou na našich serverech. Naše stránky pouze odkazují na stránky a servery 3-tích stran. Tímto způsobem neporušujeme autorská práva a neneseme žádnou odpovědnost za nelegální obsah na který zde upozorňujeme. Webové stránky online-serialy.4fan.cz jsou v souladu se zákony DMCA ale i ČR a EU.

se sice majitel stránek brání, že neporušuje autorská práva, ale opak je pravdou.

Veškerá videa jsou přehrávána na jeho stránce a nese plnou zodpovědnost za šíření nelegálního obsahu. Tím tedy porušuje autorský zákon.

Pokud by na stránkách byl uveden pouze textový odkaz (HREF) na dané dílo s uvedením pravdivého odkazu na autora odkazovaného díla, pak by měl ve svém tvrzení pravdu. To se týká legálního obsahu.

Majiteli stránek však musí být jasné, že odkazy na YouTube, které prezentují celé filmy, nejsou legální. Pokud by byly odkazovány trailery na oficiálních stránkách (s uvedením skutečného autora díla), opět nikoliv přehrávány na webu, pak by vše bylo v mezích zákona.

Pouhý text na titulní stránce majitele nezbavuje právní odpovědnosti za zveřejňovaný obsah, v tomto případě nelegální obsah.
Neznalost zákonů neomlouvá.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#7 2012-12-26 03:35:41

mlisy
Člen
Registrován: 2012-11-25
Příspěvky: 16

Re: Napůl funkční web

Díky moc za info. Nikdo nemůže vědět všechno. Byl by nějaký plugin, který by zamezil každému přístup ke stránce? Nebo aby to bylo na přihlášení?

Díky

Offline

#8 2012-12-26 11:30:52

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Napůl funkční web

mlisy napsal:

... Nikdo nemůže vědět všechno. ...

Měl by se ale nejprve alespoň informovat o tom co chce dělat a jestli to nehraničí s porušením zákona.

Žádný plugin či přihlášení pod heslem Vás nezbaví odpovědnosti za šíření nelegálního obsahu na Vašem webu.

Máte na webu warez a ten já nepodporuji. Také je to porušení Podmínek pro přispívání na toto fórum (bod 1.6).


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#9 2012-12-26 13:45:14

Destroyer
Endora rádce
Registrován: 2009-11-01
Příspěvky: 2,097
Web

Offline

#10 2012-12-29 06:29:34

mlisy
Člen
Registrován: 2012-11-25
Příspěvky: 16

Re: Napůl funkční web

Všem se moc omlouvám, opravdu jsem si měl o tom nejdřív něco zjistit. Stránku jsem smazal.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK