#1 2012-08-09 17:00:08

david
Člen
Registrován: 2012-08-09
Příspěvky: 3

Re: definice FTP udaju v php souboru

Chci se zeptat, ve kterém souboru v instalaci WP jsou definovány údaje pro připojení na FTP,  nenašel jsem je v wp-config.php ani default-constants.php ? 

děkuji

Offline

#2 2012-08-09 18:34:36

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: definice FTP udaju v php souboru

Co myslíte tím "definice FTP údajů"?


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#3 2012-08-09 18:55:40

david
Člen
Registrován: 2012-08-09
Příspěvky: 3

Re: definice FTP udaju v php souboru

Myslím toto:
jde mi o to, kdyz instaluji, updatuji plugin, tema atd, aby se me wp porad neptal na heslo k ftp, na jine sve domene pouzivam definici a tu mam ulozenou ve wp-config.php jak je o tom psano napr. zde: http://codex.wordpress.org/Editing_wp-config.php   (sekce WordPress Upgrade Constants)

define('FTP_HOST', 'xxxxxxx');
define('FTP_USER', 'xxxxxxx');
define('FTP_PASS', 'xxxxxxxx');

u Vaseho hostingu jsem instaloval wp pres 1click a vse je jak se zda nastaveno, protoze to vyborne funguje, jen nevim kde je to nastaveno, nemuzu to najit a zajima me, jak to, ze to vlasne funguje :-)
diky

Offline

#4 2012-08-09 19:10:08

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: definice FTP udaju v php souboru

Myslím si, že se jedná o volitelné nastavení, které obecně WP nepotřebuje, protože prostě přistupuje tam, kde je nainstalovaný a kam má přístup. Každopádně tyto konstanty si můžete do configu klidně přidat.

Mimochodem už jsem nainstaloval pěkných pár pluginů a šablon, ale nikdy se mě WP neptal na heslo k FTP. Jak to instalujete vy?


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#5 2012-08-09 19:57:49

david
Člen
Registrován: 2012-08-09
Příspěvky: 3

Re: definice FTP udaju v php souboru

Instaluji doslova "běžný způsobem" tak jak se to běžně dělá a je popsano na wordpress.org vse vzdy probehne ok.
Nicmene jsem trochu hledal a nasel odpoved na to FTP:

If your host is running suPHP, Or another similar product, then FTP details are never asked for, as WordPress can modify the plugin files directly with ease.
However, If it cannot modify the plugin files, It'll request FTP details to connect to perform the upgrade.

Takze pokud hosting pouziva suPHP, suEXEC apodobne(endora pouziva mod_suexec), vse je ok. Jinak to chce zadat udaje do FTP, chtel jsem poslat screenshot z jineho sveho hostingu, ale nejde mi to sem vlozit sad ....

V kazdem pripade dekuju za ochotu a mejte se dobre :-)

Offline

#6 2012-08-09 20:01:30

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: definice FTP udaju v php souboru

Aha, už tomu rozumím, nikdy jsem se s tím nesetkal, takže jsem chvíli tápal. Na Endoře je toto bez větších problémů, nastavování nebo obtěžování.
Hodně štěstí v tvorbě webů...


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK