#1 2012-07-16 16:12:26

Freyazu
Člen
Registrován: 2012-07-16
Příspěvky: 1

Re: Jcow

Ahojky chtěla jsem se zeptat jestli jdou vytvořit stránky přes Jcow...mám jeden návod jak postupovat, vše jsem udělala podle něj ale jediné co se mi objeví po nainstalování Jcow je bílá stránka a toto:
I zde může být vaše reklama. Pište na milan.janostik(zavináč)business-factory.cz.
Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/usr/lib64/php/modules) is not within the allowed path(s): (/home/users/freyaz/:/var/php/:/usr/share/pear/) in /home/users/freyaz/bytaklader.jecool.net/web/includes/libs/ss.inc.php on line 2 Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/users/ioncube/ioncube_loader_lin_5.3.so) is not within the allowed path(s): (/home/users/freyaz/:/var/php/:/usr/share/pear/) in /home/users/freyaz/bytaklader.jecool.net/web/includes/libs/ss.inc.php on line 2 Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/ioncube/ioncube_loader_lin_5.3.so) is not within the allowed path(s): (/home/users/freyaz/:/var/php/:/usr/share/pear/) in /home/users/freyaz/bytaklader.jecool.net/web/includes/libs/ss.inc.php on line 2 Site error: the file /home/users/freyaz/bytaklader.jecool.net/web/includes/libs/ss.inc.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_lin_5.3.so to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

může mi prosím někdo poradit co stím a jestli má někdo zkušenost s Jcow???

Díky Freya

Offline

#2 2012-07-16 18:21:06

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Jcow

Skúsenosti nemám, ale to čo ste sem napísali tak ten systém sa snaží pristupovať do zložiek kde nemá oprávnenie. Kontaktujte tvorcu systému aby toto vyriešil a systém zapisoval do zložiek kde má. Na žiadnom hostingu by sa to nemalo rozbehať pokiaľ nevlastníte virtual server. Navyše to chce nejaký ionCube PHP Loader ktorý na endore nieje podporovaný.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2012-07-16 18:24:07

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Jcow

nainstalováno bez problémů.... zde možno vidět
Jakou verzi se pokoušíte nainstalovat???


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#4 2012-08-16 11:35:13

renraku
Endora uživatel
Registrován: 2011-02-12
Příspěvky: 7

Re: Jcow

jj také jsem chtěl nainstalovat do subdomeny jcow a nepovedlo se. Když ted čtu že endora nepodporuje ionCube tak to asi otestuji na virtualu svr2008 big_smile jinak verze jcow : 7.0.1(trial)

mám ještě jednu otázku tady v kroužku. Zkoušel jste někdo Elgg? Tady na endoře třeba.. mám verzi 1.8.8

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK