#1 2012-06-25 20:46:06

michal.kolesa
Člen
Místo: Rakovník
Registrován: 2010-03-16
Příspěvky: 403
Web

Re: Obchodní sdělení od Endora

Dnes mi přišlo na mail od Endora.cz http://akce.spa.cz/newsletter/2012-06-25/

Logická otázka: Proč mi posíláte nabídky na dovolenkové zájezdy, wellness, na které nejezdím a nemám na ně peníze, tím se akorát "na...." a zadavatel reklamy z toho taky nic nemá (provizi z mé koupi dovči)

Proč nepošlete něco co mě zajímá a kde je větší pravděpodobnost, že si to koupím a zadavatel reklamy z toho bude mít zisk a budeme spokojení oba dva.

Reklamní sdělení mi nevadí, protože CHÁPU, že Endora je služba zdarma a reklama ji živí, proto fandím té personalizované reklamě, že nabídne jen to co člověka skutečně zajímá a ne zbytečné naštvávající kraviny.

Tím prosím admina, ať mi neposílá věci co mě NEZAJÍMAJÍ, ale poše jen to co mě ZAJÍMÁ. To co mě zajímá je uvedeno na mé osobní stránce (strojírenství, elektrotechnika, elektronika, automatizace, matematika, fyzika, chemie, informační a komunikační technologie)


[size=100:rzwvk57b]Michal Kolesa 28 let, Invalidní důchodce ,Vyučen: elektrikář - silnoproud, Maturita: Strojírenství, Zájmy: Technika (strojírenství, elektrotechnika)

Webové projekty a školní prace

Offline

#2 2012-06-26 05:29:48

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Obchodní sdělení od Endora

Podmienky prevádzky ste čítali a súhlasili s nimi pri registrácií, tak nechápem tieto blbé otázky. Jedná sa o bod 7, citujem Uživatel souhlasí s tím, aby mu provozovatel zaslal emailem maximálně jednou měsíčně svojí nabídku, v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2012-06-26 07:47:46

michal.kolesa
Člen
Místo: Rakovník
Registrován: 2010-03-16
Příspěvky: 403
Web

Re: Obchodní sdělení od Endora

Mě vadí obchodní nabídka na "blbosti". Obecně proti obchodním nabídkám nic nemám.

Viz zdůvodnění.

Když budete posílat věci o uživatele zajímají, tak logicky za ty věci utratí a bude spokojen jak uživatel tak zadavatel reklamy.

Když se budou posílat jen kraviny tak lidi to budou odhlašovat nebo to bude mazat spamfiltr a naštvaný bude jen zadavtel reklamy, že se to k lidem nedostalo.


[size=100:rzwvk57b]Michal Kolesa 28 let, Invalidní důchodce ,Vyučen: elektrikář - silnoproud, Maturita: Strojírenství, Zájmy: Technika (strojírenství, elektrotechnika)

Webové projekty a školní prace

Offline

#4 2012-06-26 08:52:24

Jasr
Člen
Registrován: 2012-01-02
Příspěvky: 63

Re: Obchodní sdělení od Endora

michal.kolesa napsal:

Mě vadí obchodní nabídka na "blbosti". Obecně proti obchodním nabídkám nic nemám.

Viz zdůvodnění.

Když budete posílat věci o uživatele zajímají, tak logicky za ty věci utratí a bude spokojen jak uživatel tak zadavatel reklamy.

Když se budou posílat jen kraviny tak lidi to budou odhlašovat nebo to bude mazat spamfiltr a naštvaný bude jen zadavtel reklamy, že se to k lidem nedostalo.

Něco tak vtipného jsem dlouho nečetl!!

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK