#1 2012-06-23 15:37:10

DaV3.Cz
Člen
Registrován: 2012-06-23
Příspěvky: 2

Re: Reklama v Podmenu

Zdravím,

obracím se k vám jako poslední možnost... Snažil jsem se tento problém vyřešit sám, ale uvědomil jsem si po dvou týdnech, že jsem na to slabý...

Mám problém, na adrese http://xirath.8u.cz/ mám nahraný redakční systém webSpell... Šablonu kterou jsem si tam vložil po mé opravě funguje skvěle a však mám jeden problém... Vpravo dole v sidebaru jsem vytvořil kolonku do které jsem vložil tagy <endora></endora>... Zjistil jsem že je to tag pro vaši reklamu... Tato možnost se mi velmi líbí a jsem rád že si reklamu můžu vložit kam chci... Problém ale nastává v pod menu... Je tam oranžový pruh ve kterém se mají ukazovat pod složky, ale zároveň se mi ta reklama tam ukazuje také... Jako uživatel Google Chrome používám funkci zkontrolovat prvek, a tam jsem zjistil že se mi tam zobrazuje tento tag: <div class="dulezite">.

Jelikož jsem stále nepřišel na to jak to odstranit, tak jsem pomocí CSS odstranil text stylem, že jsem do velikosti Fontu zadal "0" a upravil jsem ještě pár příkazů... Vše fungovalo perfektně až do druhého dne, kdy se mě tam objevili odkazy z vaší reklamy... Text je stále skrytý, ale odkazy tam stále jsou... Bohužel nevím jak to odstranit, a proto se obracím na vás... Je to poslední věc která mě brání ve spuštění webu...

PS: Adresa http://xirath.8u.cz/ je pouze moje testovací adresa, na které testuji nové weby, designy a Redakční systémy...

S pozdravem,
DaV3.Cz

Offline

#2 2012-06-24 19:45:42

kksmirice
Endora rádce
Místo: Vrchovnice
Registrován: 2011-11-20
Příspěvky: 6,023
Web

Re: Reklama v Podmenu

Nikde na stránkách další reklamu nevidím. Pouze v bloku Reklama.

DaV3.Cz napsal:

... Vpravo dole v sidebaru jsem vytvořil kolonku do které jsem vložil tagy <endora></endora>... Zjistil jsem že je to tag pro vaši reklamu...

Mimochodem je to součástí Podmínek bod 12b první odrážka (zřejmě ne všichni čtou pozorně podmínky použití  wink ).
Tag </endora> není nutné vkládat. Pseudotag <endora> je nahrazen textem reklamy od hostingu, </endora> nemá žádný účinek a zůstane na stránce.

DaV3.Cz napsal:

... Jako uživatel Google Chrome používám funkci zkontrolovat prvek, a tam jsem zjistil že se mi tam zobrazuje tento tag: <div class="dulezite">...

Jelikož jsem stále nepřišel na to jak to odstranit, tak jsem pomocí CSS odstranil text stylem, že jsem do velikosti Fontu zadal "0" a upravil jsem ještě pár příkazů... Vše fungovalo perfektně až do druhého dne, kdy se mě tam objevili odkazy z vaší reklamy... Text je stále skrytý, ale odkazy tam stále jsou... Bohužel nevím jak to odstranit, a proto se obracím na vás... Je to poslední věc která mě brání ve spuštění webu...

<div class="dulezite"> je součástí vkládané reklamy a může se v průběhu hostingu měnit na další jiný class. Není na místě jej nijak upravovat ve vlastním css souboru.
O tom jak si upravit reklamu tady již bylo popsáno dost.
Nejjednodušší způsob je umístit kód <div class="endora"><endora></div> nebo <div id="endora"><endora></div> do stránky na požadované místo a v css souboru pak nastavit vlastnosti pro .endora nebo #endora v závislosti na použitém prvku (class, id). Ostatní tagy, které jsou vkládány reklamou pak nebudou mít žádný účinek, protože nejsou ve stylu nadefinovány.


1. Murphyho zákon:
Na počátku nebylo nic. I to se pokazilo!

stránky: CMS test
kontakt - instalace systémů, MySQL, FTP přístup, ...
Instalační balíky vybraných CSM

Problémy spojené s provozem služeb Endora, řešte na tomto fóru.

Offline

#3 2012-06-24 21:43:34

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Reklama v Podmenu

Ak sa reklama zobrazuje i na iných miestach, tj duplicitne tak to má za príčinu AJAXové (Javové) dočítavanie podstránok, riešenie je AJAX vypnúť, zamaskovať reklamu vo výstupe načítavanom AJAXom alebo si zakúpiť program PLUS.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#4 2012-06-24 22:02:30

DaV3.Cz
Člen
Registrován: 2012-06-23
Příspěvky: 2

Re: Reklama v Podmenu

Děkuji ti za odpověď, ano reklamu jsi vidět už nemohl, neboli jsem si myslel že už mi neodpovíte... Vyřešil jsem to jinak a to tímto stylem... Celé podmenu jsem vymazal...

Jinak jste mi velmi pomohli a k těm podmínkám... Ano četl jsem je, ale je to tak přes rok a půl z5... Uživatel Endory jsem už velmi dlouho...

Offline

#5 2012-06-26 05:36:22

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Reklama v Podmenu

A je v nich tiež uvedené Provozovatel si vyhrazuje právo na změnu těchto provozních podmínek. O této změně bude uživatele informovat novinkou ve webové administraci a fóru podpory. - tj treba sledovať tieto kanály.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK