#1 2012-04-06 19:40:07

gummidek
Člen
Registrován: 2012-01-22
Příspěvky: 28

Re: Nejede doména

Zdravím, měl bych dotaz ohledně spuštění .. cca kolem 15 hod. jsem zde registroval doménu skslavia2007.cz vč. hostingu Plus, platba proběhla on-line přes kreditní kartu, potvrzení o zaplacení mi došlo, ale doména stále není registrována a přístupná .. Minule když jsem zde registroval jinou doménu , tak byla do 40 min v provozu. Další co mne zarazilo ( tedy až teď ) na faktuře mám částku za hosting , ale částka za doménu je tam uvedena 0,- ?? Mohlby mi někdo poradit kde , že by mohl být zakopaný pes ??

Předem děkuji

Offline

#2 2012-04-06 19:52:23

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Nejede doména

V objednávke nevidím registráciu domény, tj objednali ste si len program PLUS ku neexistujúcej doméne. Ešte je nutné vykonať registráciu ktorú môžete vykonať na stránke <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.kvapem.cz">www.kvapem.cz</a><!-- w -->


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2012-04-06 20:12:01

gummidek
Člen
Registrován: 2012-01-22
Příspěvky: 28

Re: Nejede doména

No ta částka 0,- my byla divná .. ovšem před cca měsícem jsem tu registroval stejným způsobem jinou doménu a vše proběhlo jak mělo .. No to je teď už jedno .. Doména tedy zaregistrována na kvapem.cz

Offline

#4 2012-04-06 23:58:59

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: Nejede doména

V registračnom formulári je viacej možností:
- Zaregistrovať doménu ( ak doména nieje registrovaná a chcem ju registrovať )
- Zaregistrovať doménu zdarma ( tj s programom MEGA )
- Založiť doménu 2 rádu ( ak je doména registrovaná už niekde inde a chcem k nej len webhosting )
- Založiť doménu 3 rádu ( napr: nieco.jecool.net, nieco.maweb.eu atď )

posledné 3 možnosti majú cenu pri doméne 0 kč, prvá možnosť má cenu podľa cenníka registrácie domén


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK