#1 2012-01-20 16:19:05

emitor
Člen
Registrován: 2011-04-18
Příspěvky: 20

Re: Presun domén medzi viacerými účtami

Dobrý deň, keďže som na fóre podpory nenašiel nič o presúvaní vašich domén medzi viacerými účtami píšem vám tu. Vlastním u vás spolu tri domény tretieho rádu a to tak, že na jednom účte mám dve domény a na druhom jednu. Uľahčilo by mi to prácu, keby bolo možné presunúť spomínané dve domény do účtu, kde mám tú zvyšnú jednu. Neviem či je to možné a aké overenia alebo opatrenia je k tomu potrebné vykonať.

Jedná sa o účet

eldarion, na ktorom sú registrované domény stredozem.6f.sk a stredozem-beta.6f.sk

a druhý účet

emitor, kde hostuje doména emitor.6f.sk.

Problém sa ale naskytá v tom, že na účte eldarion som sa registroval s emailovou adresou <!-- e --><a href="mailto:ptuka@slovitel.com">ptuka@slovitel.com</a><!-- e -->, ktorú mi poskytovateľ internetu. Lenže keď som zmenil poskytovateľa internetu táto emalová schránka zanikla a teda tam nieje možné zmeniť emailovú adresu a teda nieje pre vás ľahké overiť či dané dva účty naozaj vlastním ja.
Pracujem v internetovom priemysle takže viem, že takéto veci musíte mať podložené.

Ďakujem za prejavenú dôveru a skorú odpoveď.
Prajem pekný zvyšok dňa.

\\písal som do "kontaktujte nás" ale dva krát mi vypísalo hlášku "chyba aplikace" tak som skopíroval text a vložil tu

Offline

#2 2012-01-20 18:03:16

davidg
Endora uživatel
Registrován: 2010-09-23
Příspěvky: 208
Web

Re: Presun domén medzi viacerými účtami

Ze si vlastnikom domen skus dokazat tak ze po kontaktovani admina nahras na vsetky weby niaky textak s odkazom pre admina ...
Takto som ja dokazoval na inom hostingu ze mi patria dane ucty a skus ho nasledne poprosit
ci by nemohol zmenit email na platny

ak ucty skutocne vlastnis budes vediet predsa s nimi manipulovat smile Staci to adminovi dokazat
a myslim ze to je dostacujuce ...

PS : A uved sem link na dany odkaz nech aj admin vidi ze domeny vlastnis .. vsade daj rovnaku spravu
resp tam napriklad skopiruj tuto poziadavku ..

Admin to zariadi akonahle bude moct smile ..


----------PC Expert---------
Digital World Only ...           +
--------------------------------
Overenie ci je stranka bezpecna alebo nie : http://site.cekuj.net/

Offline

#3 2012-01-20 19:10:01

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Presun domén medzi viacerými účtami

Presun si robí každý užívateľ sám, proste vytvorenie zálohy, vymazanie domény, pridanie domény do nového konta a nahodenie zo zálohy. Samozrejme je možné požiadať o prácu admina, viď cenník na <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.endora.cz">www.endora.cz</a><!-- w -->


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#4 2012-01-20 19:51:45

emitor
Člen
Registrován: 2011-04-18
Příspěvky: 20

Re: Presun domén medzi viacerými účtami

ďakujem tak si to urobím tak ako ste poradili...nevedel som, že sa to takto dá...pretože som sa obával, že keď danú doménu zruším nebude sa dať hneď vytvoriť, že tam je nejaká čakacia lehota...tak dúfam že nie - idem na to smile

ešte raz dakujem vam obidvom

Offline

#5 2012-01-20 19:52:20

emitor
Člen
Registrován: 2011-04-18
Příspěvky: 20

Re: Presun domén medzi viacerými účtami

Dobrý den,

presun je možný len manuálne, urobiť zálohu, vymazať doménu s konta, pridať do nového a nahodiť stránku zo zálohy.

S pozdravom Ján Fačkovec - Endora rádce

Offline

#6 2012-01-20 22:21:35

emitor
Člen
Registrován: 2011-04-18
Příspěvky: 20

Re: Presun domén medzi viacerými účtami

Presun domén, dát aj databáz sa úspešne podaril. Túto tému môžete zamknúť !

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK