#1 2011-12-16 16:02:02

hroch
Endora uživatel
Registrován: 2011-09-06
Příspěvky: 15

Re: Warning, fatal error, web nejde

Nejsem si jistá, jestli je to problém FTP, každopádně na FTP se nedostanu, hlásí to:

Warning: require_once(/home/users/hroch/zemeplocha.mzf.cz/web/wp-load.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/users/hroch/zemeplocha.mzf.cz/web/wp-blog-header.php on line 12 Fatal error: require_once(): Failed opening required '/home/users/hroch/zemeplocha.mzf.cz/web/wp-load.php' (include_path='.:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/users/hroch/zemeplocha.mzf.cz/web/wp-blog-header.php on line 12

Hlavní stránka webu hlásí totéž. Když zkouším forum, 404 - Stránka nebyla nalezena. Co se děje, jak to můžu vyřešit? Moc prosím o pomoc, nejsem zrovna zkušený uživatel.
Web: zemeplocha.mzf.cz

Offline

#2 2011-12-17 22:04:10

hroch
Endora uživatel
Registrován: 2011-09-06
Příspěvky: 15

Re: Warning, fatal error, web nejde

Mno... jak poznám, co chybí? Na druhém webu došlo k něčemu podobnému, zničehonic nám zmizely některé poslední nahrané soubory, ale... Vypadá to, že nic nechybí, já nic nevymazávala... Vůbec s tím nepohnu.

Edit: Už jsem to nějak vyřešila. Ale stejně by mě zajímalo, proč mi tak najednou zmizely soubory. Byl nějaký výpadek nebo něco?

Offline

#3 2011-12-23 18:10:58

hroch
Endora uživatel
Registrován: 2011-09-06
Příspěvky: 15

Re: Warning, fatal error, web nejde

Možná to vysvětluje to, že jsem v první příspěvku psala, že nejsem zkušený uživatel. Taky mám použít nadměrný počet interpukce? Díky za pomoc.

Nicméně, jak je možné, že minule jsem všechny potřebné doplnila, web jel dobře a dneska zase nějaký soubory evidentně chybí? Stránka neexistuje, chyba sem, chyba tam... Může to být wordpressem? Všechno chybějící pochází v dnešním případě právě z wp-složek..

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK