#1 2011-11-19 18:38:29

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Otázka ohľadom Wordpress

Ad 1: Při psaní článku než dáš publikovat, tak je tam "Publikovat okamžitě - Upravit". Tam si nastavíš čas a datum kdy se má článek, nebo příspěvek automaticky publikovat.

Ad 2: Co je automatická antispamová kontrola? Co od ní očekáváš? Pokud se jedná o jednu ruskou URL můžeš ji nastavit do černé listiny pro komentáře viz nastavení...


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#2 2011-11-19 21:39:51

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Otázka ohľadom Wordpress

Jak mám vědět co děláš na hlavní stránce? Není v mojí moci pamatovat si, nebo googlit blog každého zde na fóru...
Pokud chápu, že chceš upravit již napsaný článek ale tak, aby se změna projevila až třeba za týden automaticky, tak to možná jde, ale jednorázově. Dovolím si tvrdit, že takto nejde postupně uvolňovat několik změn v článku.

Nikdy jsem nezkoušel jak se to chová, ale když se publikuje článek, pak se v něm provede změna a naplánuje se viz můj první příspěvek, tak už je článek publikovaný, ale změna se publikuje pravděpodobně až v ten nastavený čas...

Pokud bych však chtěl naplánovat několik změn, tak to už tímto způsobem nepůjde a nevím jak by se to jinak řešilo. Pluginem asi těžko...


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#3 2011-11-19 21:49:01

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Otázka ohľadom Wordpress

7777 napsal:

Ale myslel som niečo ako robim na svojej hlavnej stránke vytvorím viac verzii jednej a tej istej stránky najčastejšie
Uvod.php zipnem ju a nastavím čas a hodinu kedy by sa mala automaticky aktualizovať. Niekedy vytvorím aktualizácie na celý mesiac. Šlo by to aj na wordexprese bez použitia cronu?

s tohoto mám pocit že táto debata vôbec nesúvisí z WordPressom


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#4 2011-11-19 22:55:14

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Otázka ohľadom Wordpress

7777 napsal:

Ale naopak ja len že v súčastnosti som zmazal všetky svoje staré nedokonalé desingy a ako na hostuju tak tu som na väčšine stránok nahradil Wordexpressom a táto funkcia by mi uľahčila zásadne život,hlavne cez vianoce šlo by to nejako?

Sakra chlape čti. Už jsem se k tomu vyjádřil... <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://podpora.endora.cz/viewtopic.php?f=27&t=4237#p22422">viewtopic.php?f=27&t=4237#p22422</a><!-- l -->
Publikovat víc verzí jednoho článku prostě jen tak lehce nepůjde. Abych řekl pravdu, slyším poprvé, že si někdo chce vytvořit 10 verzí článku a postupně je uvolňovat... big_smile


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#5 2011-11-20 00:11:02

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Otázka ohľadom Wordpress

Šlo by, ale musela by být každá část kterou chcete uvolnit samostatný článek/příspěvek. Stejnak je prasárna mít v jednom článku/příspěvku 457 fotek...


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#6 2011-11-20 19:16:48

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Otázka ohľadom Wordpress

7777 napsal:

To nie sú len fotky ale fotky s príbehom,ktorý je napísaný vo fotke. Pred tým som robil tak že som uploadol samostatnú fotku a dal k nej text ale časte útoky hackerov ma presvedčili o opaku.

Nedělej si ze mě srandu... Fotka je obrázek, obrázek s nějakým textem je pořád obrázek. Měl tedy smysl ten poslední příspěvek je kterém si řekl, že to nejsou fotky, ale fotky s textem? No tak to asi zásadně mění situaci! Pokud nemáš další dotazy k tomuto tématu, ukonči jej prosím...


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#7 2011-11-21 12:29:10

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: Otázka ohľadom Wordpress

7777 napsal:

Ahoj vytvoril som príspevok a zadal k nemu dátum a čas ale príspevok sa nezobrazil v daný čas. Čím by to  mohlo byť?

Pravděpodobně máš špatně nastavený posun času v nastavení WP.


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK