#1 2011-09-25 14:29:43

aranka
Endora uživatel
Registrován: 2011-09-03
Příspěvky: 2

Re: Instalace eshopu SuperQuickCart

VYŘEŠENO, viz. níže

Dobrý den,

zakoupil jsem si u vás Plus účet s tím, že si na něj s mou domenou nahraji freeshop SQC, který je český a zdá se být skutečně dobrý. Po první instalaci šlo vše bezvadně až na to, že jsem měl problémy s nastavením shopu. Vše jsem tedy přes ftp smazal a shop nahrál znovu. Tentokráte se mě při instalaci objevuje nechutnost, že Endora není podporována.

Na diskusním fóru SQC je malá zmínka od majitele Endory, že lze toto obejít zakomentováním řádku 50 v souboru sqc/admin/controller/install.php

Jak se to dělá, jsem si vygooglil, ale po této akci mám daší chybu a instalaci nemohu prostě provést. Nevíte prosím, jestli existuje nějaké řešení?

Object of class stdClass could not be converted to string

DOCROOT/sqc/include/core.php [line 864]

Stránka nemůže být zobrazena. Zkuste to prosím později. Pokud problém přetrvá, kontaktujte provozovatele této stránky.

doména je zde: semenazeleniny.cz

Pavel

Offline

#2 2011-09-25 15:17:11

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Instalace eshopu SuperQuickCart

Zrejme si to zakomentoval zle a tým si nalomil php kód ktorý teraz nepracuje správne. Sám som s tým systémom nerobil, skôr verím zahraničným tvorcom ako českým ktorý hneď pri vývoji zablokujú najviac využívaný freehosting.

Keďže si nenapísal doménu tak sa na to ani nemám ako pozrieť.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2011-09-25 15:41:20

aranka
Endora uživatel
Registrován: 2011-09-03
Příspěvky: 2

Re: Instalace eshopu SuperQuickCart

Děkuji za upozornění. Pomohlo mě nevzdávat to.

Řešení je prosím zde:

verze SQC 1.3.12
editovat soubor: sqc/admin/controller/install.php a zakomentovat vše od řádku 48 až po řádek 52.
Mělo by to vypadat takto:

/* if($_SERVER['SERVER_ADMIN'] == <!-- e --><a href="mailto:'root@endora.cz">'root@endora.cz</a><!-- e -->'){
            $this->tpl = null;
            die('<p><b>Tento hosting neni podporovan. Pouzijte prosim jiny hosting, ktery nevklada do kodu  reklamu.</b></p>');
        } */


Pak již instalace SQC na Endoru funguje a to na Plus účet, který mám zakoupený. Nevím jak je to u free, ale asi stejné.

Offline

#4 2011-09-30 09:43:59

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: Instalace eshopu SuperQuickCart

Staci hledat :
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://podpora.endora.cz/viewtopic.php?f=23&t=3859">viewtopic.php?f=23&t=3859</a><!-- l -->

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK