#1 2011-07-12 18:37:37

cibulka
Endora uživatel
Registrován: 2010-12-19
Příspěvky: 13

Re: Problem s pameti?

Cau vsem, nevim, jestli tahle otazka patri na Endori forum, nicmene i tak to zkusim.

Na adrese http://www.cibulka.g6.cz dopiplavam svuj blog/portfolio pres produkci a webdesign. Obecne se vyznam spis ve hrani s Wordpressem nez v kodovani. Prave proto moc nevim, kde se stala chyba s mym cerpanim pameti (memory), ktera podle nainstalovaneho pluginu Wordpress TPC! Memory Usage prestreluje limit 30 MB.

Na strance pouzivam 13 celkem standartnich WP pluginu, nejake (ctrlc ctrlv) jQuery skripty a nejspis vetsi pocet PHP souboru nez je obvykle (pres funkci get_template_part). Dalsi doinstalovany plugin - WP System Health, pres ktery jsem chtel zkusit nejaky ten troubleshooting - mi rika, ze diky bezpecnostnim omezenim ze strany providera mi k problemu nemuze dat vic podrobnosti.

Je mozne takhle na dalku zjistit pricinu problemu nebo se ve strankach z vasi strany trochu prohrabnout a rict mi, co z nich zabira nejvic mista? Diky za pripadne odpovedi.

Petr

Offline

#2 2011-07-12 23:02:02

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Problem s pameti?

Sám WP by mal v sebe obsahovať takú vec že ti ukáže koľko memory_limit zaberá aktuálna konfigurácia. Ak ti nepostačuje 48MB budeš musieť zakúpiť program PLUS kde získať 128MB.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2011-07-14 15:58:49

cibulka
Endora uživatel
Registrován: 2010-12-19
Příspěvky: 13

Re: Problem s pameti?

Ahoj, tohle zobrazeni jsem ve Wordpressu nenasel.

Myslim, ze moje potreby nepresahuji potreby beznyho blogu. Spis bych proto potreboval prjit na to, co z meho kodu "zere" nejvic. A jak jsem psal v predchozim prispevku, aktivite diagnostickeho pluginu WP System Health brani bezpecnostni nastaveni serveru Endory (funkce "exec").

Je proto diagnostiku mozne udelat jinudy/jinak? Pripadne je ve vasich moznostech?

Diky, P.

Offline

#4 2011-07-14 23:10:27

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: Problem s pameti?

Osobne netuším aký plugin to dokáže. Funkcia exec je zakázaná lebo je moc nebezpečná na používanie neskúsenými užívateľmi a prevažne na zdielaných hostingoch ju majú všade zablokovanú. Skús sa pozrieť na nejaký WP fórum kde by o tom už malo byť rozoberané niekoľko krát.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK