#1 2011-06-09 20:51:28

renraku
Endora uživatel
Registrován: 2011-02-12
Příspěvky: 7

Re: doména se subdoménou

Zdravím, asi mám hloupý dotaz ale potřeboval bych poradit jedná se o problém zřejmě jen správného směrování a mé neznalosti. 

Mám čerstvě koupenou doménu 2.řádu např    lol.cz  na které poběží wordpress jako uvodní stránka... a chtěl bych přidat subdoménu moodle.lol.cz na které poběží moodle ... při testování jsem zkusil na domeně 3.řádu nahodit wordpress což se povedlo je přímo /web/...    a přidal jsem složku pro vytvoření subdomeny  /web/test do které jsem nahral jednoduchý minulý projekt na php což nehraje roli...  teď ale nevím jak docílit toho aby mi v adresním řádku v prohlížeči vše fungovalo jak má tzn.  subdomenu otevřít pomocí odkazu test.lol.cz v tomto případě samozřejmě  test.lol.4fan.cz  namísto toho mi to jede jen když udělám odkaz  lol.4fan.cz/test   což nechci

vím že je to banální otázka jednoho přesměrování ale to je to co mi nejde Děkuji za radu a váš čas

Offline

#2 2011-06-10 19:50:21

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: doména se subdoménou

na doménach 3 rádu nieje možné robiť subdomény, musíte si zakúpiť vlastnú doménu 2 rádu


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2011-06-10 20:18:52

renraku
Endora uživatel
Registrován: 2011-02-12
Příspěvky: 7

Re: doména se subdoménou

díky už jsem to vyřešil na té 2. řádu a jede to podle předchozích instrukcí na foru smile zapoměl jsem zamknout:)

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK