#1 2011-05-16 20:33:39

Druid
Člen
Registrován: 2009-10-18
Příspěvky: 13

Re: co se děje s pokegarden.com?

Dobrý den. Rád bych se zeptal co se to děje s webem pokegarden.com Zajímá mě proč mě to po zadání adresy do prohlížeče přesměruje na jakési hdfdesky.cz ?

A administrátor webu mi psal že prý mu byl smazán web kvůli porušení pravidel?  Pokegarden com jsem ovšem nenašel v seznamu smazaných webů a ani v seznamu webů porušujících pravidla. Dokonce mi ani nepřišel žádný e-mail.

Offline

#2 2011-05-16 22:41:53

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: co se děje s pokegarden.com?

Stránka <!-- w --><a class="postlink" href="http://www.pokegarden.com">www.pokegarden.com</a><!-- w --> bola zmazaná za porušovanie podmienok bezplatnej prevádzky o čom bol majiteľ webu kontaktovaný 2x po 14 dňoch, čiže na nápravu mal 28 dní. Keďže tak neučinil bola stránka ku dňu 04.05.2011 11:07 zmazaná o čom bola odoslaná informácia na rovnaký mail ako pri upozorneniach tj janschicho@**********.cz to že daná mail schránka nieje majiteľom monitorovaná nieje naša chyba.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2011-05-16 23:44:28

Druid
Člen
Registrován: 2009-10-18
Příspěvky: 13

Re: co se děje s pokegarden.com?

Jak jsem už psal, žádný mail mi nedorazil. Je možné že to bylo způsobeno mou chybou. S webmailem od forpsi mívám problémy a občas mi mail prostě nedorazí.

Mohl bych se tady zeptat jaké pravidlo konkrétně jsem porušil abych se toho nedopustil podruhé? Rád bych tu chybu napravil. Mám totiž prodlouženou onu doménu na další rok a u endory bych rád zůstal.

Offline

#4 2011-05-17 08:07:26

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,894

Re: co se děje s pokegarden.com?

Tak do budúcna prosím uvádzať u nás mail kde je zaručené doručenie aspoň 99,9%.
Doména bola zrušená preto že nezobrazovala korektne reklamnú pätu, bola nečitateľná a nekontrastná. Preto sa prosím do budúcna riadte podmienkami https://www.endora.cz/podpora/podminky-pouziti aby sa rovnaká záležitosť neopakovala. Doménu v systéme uvoľním hneď ako mi napíšete z daného mailu na dole uvedený môj kontakt aby ste si ju mohli pridať do svojho konta a nahrať na ňu obsah stránky.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK