#1 2011-04-23 22:28:07

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: FTP - nahrávání

Co můžeme udělat lépe... Neočekávám, že mi někdo dá za pravdu, ale což... Vadí mi a rád bych aby se změnilo omezení na nahrávání do FTP a konkrétně: "Maximální čas provádění je 120 sekund". Nevím jestli je toto jen u free účtu, ale pokud chci nahrát například nějakou větší šablonu, tak to prostě nestihnu. (nejspíš je to tím, že ji nestihnu uploadnout) a systém na mě vyběhne s hláškou, že soubor je moc velký. (jedná se o nahrávání komprimovaných souborů). Nevadí mi to nahrávat přes FTP klient, ale když už tu ta možnost je tak proč ji nevyužít? Protože to nejde...  :idea:


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#2 2011-04-23 22:30:29

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: FTP - nahrávání

120 sekúnd je až moc na beh skriptu, samozrejme do tohoto času sa nezapočítava čas uploadu, tento čas začína bežať až po skončení odosielania dát na server. Zrejme tá tvoja šablóna je tak komplikovaná na inštaláciu, prípadne má nenormálne veľa súborov že to skript nestihne za ten čas. Ja osobne som zatiaľ nemal problém i keď som nahrával šablónu aj 7MB.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2011-04-23 22:41:27

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: FTP - nahrávání

Kdepak, tohle byla šablona cca 5M v *.zip po rozbalení 300 souborů. Neřeknu, když jsem nahrával RS, který měl >2000 souborů. Pak tato funkce totiž nemá smysl, protože mít něco v *zip, co má 1M je hloupost a když budu mít víc souborů tak to stejně neužiju, protože nemůžu. Přitom je celé FTP docela přehledné a mám ho raději, než klienta...


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#4 2011-04-23 22:55:44

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: FTP - nahrávání

Skúšal si rozbaľovanie aj pomocou tohoto <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://podpora.endora.cz/viewtopic.php?f=23&t=1297">viewtopic.php?f=23&t=1297</a><!-- l -->  :?:


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#5 2011-04-24 10:21:03

Martin
Endora rádce
Místo: Plzeň
Registrován: 2011-01-19
Příspěvky: 1,375
Web

Re: FTP - nahrávání

Díky, kouknu se na to jen tak ze zvědavosti, ale stále mi přijde jednodužší použít klient, protože v Linuxu je to srandička...  smile  Tak mě napadá ještě jedna věc. Pokud si připojím a nechám odesílat data, tak se odešlou a po chvíli se ukončí spojení se serverem (600s). A zajímá mě, od kdy se tato doba počítá. Odpojuje server 10 minut od úspěšného odeslání, nebo počítá od začátku, abych tam nehrotil bůhví co??


Nejnovější článek: www.zeminem.cz ...
Černé díry jsou místa, kde Bůh dělil nulou...
Endora plugin!

Offline

#6 2011-04-24 11:18:26

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,876

Re: FTP - nahrávání

FTP spojenie sa odpojuje po 10 minútach od poslednej požiadavky na server, čiže ak ti upload trvá viac tak sa spojenie preruší. Samozrejme je tam aj obmedzenie na súbor, max sa mi zdá že je možné upnúť 60MB súbor a potom prenos preruší.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#7 2011-04-24 14:31:19

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: FTP - nahrávání

odpojuje se jen pri neaktivite

Offline

#8 2011-06-07 15:47:27

mirco
Endora uživatel
Registrován: 2011-04-23
Příspěvky: 28

Re: FTP - nahrávání

Když už tu tohle vlákno je, tak taky přihodím trošku do mlýna...

WebFTP používám rád, ale má tady u vás několik drobných nedostatků:
1) Omezení velikosti souboru na 1953.125 kB. Co když potřebuju nahrát něco, co má 4 MB (zrovna můj případ) a nejde to nijak rozumně nakouskovat? PHP (tedy nejspíš .htaccess) dovoluje 50 MB, takže si můžu napsat vlastní uploadovací skript a taky to tak nejspíš nakonec udělám. Ale pro vás by to znamenalo jenom přepsat jedno číslo někde v nastavení.
2) Když po úspěšném nahrání souboru zmáčknu tu modrou šipku doleva, hodí mě to do kořenového adresáře (na výběr domén) místo do adresáře, do kterého jsem nahrával. Dá se to obejít tlačítkem "Zpět" v prohlížeči, protože na všech ostatních stránkách funguje modrá šipka bezproblémově, ale je to zbytečný klik navíc.
3) Mizerný český překlad. Hlavně mi vadí to "Soubor blabla.bla byl přenesen do adresáře blabla.bla." při rozbalování nahraných zipů - slovo "adresář" tady vůbec nemá co dělat. Anglický originál je v pořádku ("File blabla.bla has been transferred to blabla.bla"), jenže si jazyk musím přepínat pokaždé znovu, protože se nastavení nepamatuje.

Jsem si jistý, že se s tím dá něco dělat a že to není nic těžkého, když i na IC to zvládli  tongue .

Offline

#9 2011-06-16 13:55:09

Darker
Člen
Místo: Town of Halloween
Registrován: 2010-10-21
Příspěvky: 224
Web

Re: FTP - nahrávání

Jestli chceš, pošlu ti jednoduchého správce souborů, který je na nahrávání úplně ideální.
Nebo můžeš používat net2ftp.


Litera scripta manet.

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK