#1 2011-03-19 14:06:15

skif
Člen
Registrován: 2011-03-19
Příspěvky: 7

Re: Pro admina a znalé ftp

Dneska mi vypadl kompletně web http://www.agentury-zahranici.cz/  asi po hodině se rozběhl, to už jsem vykoušel všechny možné varianty jak to zachránit. Bylo to hodně nepříjemné už tím, že se nešlo dostat do databáze. No, než jsem se sem v zoufalství nad ztrátou dnešní práce zaregistroval  tak se web rozjel.

Pro získání pomoci prosím kontaktujte odbornou pomoc svého ISP nebo systémového administrátora.

Technical information for developers:

The error occured in file /home/users/endora/webftp.endora.cz/web2/includes/filesystem.inc.php on line 59.

    * function ftp_openconnection (/home/users/endora/webftp.endora.cz/web2/modules/browse/browse.inc.php on line 230)
    * function net2ftp_module_printBody (/home/users/endora/webftp.endora.cz/web2/main.inc.php on line 313)
    * function net2ftp (/home/users/endora/webftp.endora.cz/web2/index.php on line 54)
          o argument 0: printBody

Ještě musím přiznat, že mi to vypadlo při ukládání článku z admim přístupu.
Tak se na to koukněte, ať příště vím co a jak.
Díkec

Offline

#2 2011-03-19 14:17:19

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Pro admina a znalé ftp

Pravdepodobné je že stránka pri pripojení na FTP nekorektne uzatvára spojenia a pri prekročení maximálneho počtu spojení vyhodilo spomenutú chybu. Skúste v danom CMS vypnúť FTP vrstvu, nevidím v nej význam keď systém dokáže normálne i bez FTP uložiť súbor.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2011-03-19 14:58:03

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: Pro admina a znalé ftp

asi hodinu neslo ftp. To ale nema s behem webu nic spolecneho

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK