#1 2011-02-06 17:45:37

puravida
Endora uživatel
Registrován: 2011-02-05
Příspěvky: 9

Re: Na účet nelze přidat IDN doménu po neIDN doméně!

Ahoj lidi,

můžete mi prosím někdo poradit, jak na účet přidat novou .eu doménu (resp. dokonce 2 domény)
s diakritikou v případě, že na účtu již existuje ten samý název domény bez diakritiky ?

Když to zkouším, systém vyhodí hlášku "Doména již je v systému" a dál se už nedostanu  :cry:

Zkoušel jsem doménu přidat i v IDN tvaru (xn--atd..), ale to systém zas vyhodí hlášku
"Nebyl zadán platný název domény" a dál se už nedostanu  :cry:

Jinak web a ftýpko normálně fungují.

Díky všem za pomoc, fakt si nevím rady..

Offline

#2 2011-02-06 19:08:55

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Na účet nelze přidat IDN doménu po neIDN doméně!

Admin sa na to pozrie a opraví to aby fungovali oba tvary domén i bez diakritiky a z diakritikou zvlášť.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2011-02-06 19:31:49

puravida
Endora uživatel
Registrován: 2011-02-05
Příspěvky: 9

Re: Na účet nelze přidat IDN doménu po neIDN doméně!

Díky moc,

k té jedné neIDN doméně mám teď totiž dokonce hned dvě nové IDN domény (únorový výprodej  big_smile ), které se oproti sobě liší jen v čárce nad e, tak snad to také nebude další problém. Domény jsem samozřejmě už zaplatil a nevěděl bych kam pak s nimi  smile  kdyby to nefungovalo.

Jinak jsem moc rád, že u nás někdo poskytuje něco jako freehosting, dozvěděl jsem se o Vás teprve až teď úplně náhodou. Myslím, že je to od Vás skvělá věc! big_smile  Bezva je i že jedním ftp připojením mohu najednou zeditovat více domén..

Jsem u Vás nově a na fóru jsem toho zatím moc nenašel. Mohl bych se ještě zeptat, jaké koncovky domén se u Vás vlastně mohou "zabydlit"? A jaké v IDN formátu? Snad se to hodí i někomu dalšímu..

Offline

#4 2011-02-06 19:46:11

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: Na účet nelze přidat IDN doménu po neIDN doméně!

Pridať by mali ísť všetky domény z jednoduchou koncovkou ako .cz .eu .sk .com .net atď. mimo domény .tk ktorá pridať nejde, lebo sú s ňou len problémy. Ďalej zatiaľ pravdepodobne nefungujú domény zdvojenou koncovkou ako napríklad .co.uk .org.uk a ďalšie. V IDN by mali ísť len domény s koncovkou .eu .com a .net


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#5 2011-02-07 11:42:05

admin
Administrátor
Registrován: 2009-05-15
Příspěvky: 4,294

Re: Na účet nelze přidat IDN doménu po neIDN doméně!

melo by byt opraveno

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK