#1 2010-09-25 16:07:29

skylinex
Člen
Registrován: 2010-09-25
Příspěvky: 4

Re: připojení k mysql

Mam na svém webu FCKeditor s filemanagerem... no a ta reklamní lišta se vkládá do každého okna, rámu u toho editoru takže tam potom je třeba 10x na stránce a vypadá to dost divně. Šlo by asi těžko vyhledat všechna místa kam se lišta automaticky vkládat a zakrýt ji takže sem to vyřešil, že fck editor mam na svém jiném webu kde to tohle nedělá a sem ho vkládám pomocí iframe. 
No ale text které s editorem chci upravovat mám uložené v databázi na endoře a přes $SQL_HOST='localhost'; se tam nedostanu, co mám tedy nastavit jako sql host? nikde sem to tu nenašel...  zkoušel jsem třeba endora.cz  mysql.endora.cz ale to nefungovalo
děkuji za odpověď

Offline

#2 2010-09-25 16:15:12

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: připojení k mysql

Z iného servera sa do databázy nedostaneš, nieje to povolené.
To že sa ti reklama zobrazuje x krát na stránke je problém daného systému ktorý používaš že načítava x súborov zvlášť a potom ich spája do jednej stránky. Každé načítanie sa rovná ďalšia reklama. Skús iný systém alebo opätovné reklamy maskovať aby na stránke bola zobrazená jedna.


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

#3 2010-09-25 17:13:28

skylinex
Člen
Registrován: 2010-09-25
Příspěvky: 4

Re: připojení k mysql

Nějaký editor-filemanager který by to nedělal neznáte?  :?:     zkoušel jsem fckeditor, ckeditor+trunk.r16 ale dělají to samé...

Offline

#4 2010-09-25 18:37:36

JF
Endora rádce
Místo: ....nice u Plzně
Registrován: 2010-06-22
Příspěvky: 11,888

Re: připojení k mysql

Ja používam JCE (Joomla Content Editor), neviem aký systém používaš ty, to si žiaľ neuviedol  wink


Ján Fačkovec - Endora.cz by Webglobe
Email, Web, Webadmin, Webmail, Nápověda, Ceník

Offline

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK